PRVNÍ FARMÁŘSKÝ TRH NA BIOSTYLU!

zpět

V sobotu 9. dubna 2011 se uskuteční první farmářský trh na veletrhu Biostyl. Před Průmyslovým palácem holešovického Výstaviště čekají návštěvníky prodejní stánky s jejich oblíbenými prodejci. Nebude chybět zelenina v biokvalitě, biohovězí a biovepřové, uzeniny, biovíno, mouka a biovejce, ovčí, kozí a kravské sýry, med, vejce a pečivo.

Přijďte navštívit BIO farmářský trh konaný při příležitosti největšího veletrhu, zaměřeného na biopotraviny a ekologicky udržitelný styl života.
Na veletrhu bude také stánek organizátora s biotričky „Kubáň libre“, lněné nákupní tašky, placky, otvíráky na nedělní pivko a informační materiály k farmářským tržištím.

Na tržišti bude také představeno nákladní elektrokolo, které spolu s dalšími dvěma koly bude brzy odvážet zájemcům nákupy z farmářského tržiště anebo také farmářské bedýnky. Speciálně upravená kola dodala společnost CityBikes.cz. Nákupy budou dopravovat zkušení cyklisté z iniciativy Auto*Mat. Službu budou moci návštěvníci využívat na tržištích začátkem května 2011.

Těšíme se na vás v sobotu 9. dubna 2011 od 10:00 do 16:00 na pražském Výstavišti před Průmyslovým palácem.

Více na www.farmarsketrziste.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz