Pussycat Dolls

zpět


Pěveckotaneční skupina Pussycat Dolls vystoupí poprvé v České republice. Své taneční a pěvecké schopnosti předvedou 21. února 2009 v Tesla Aréně. Praha se tak může těšit na další velkolepou show se skvěle propracovanou audiovizuální scénou.


In PersonHudebně-taneční seskupení združené okolo 30tileté zpěvačky Nicole Scherzinger vystoupí v rámci světového turné, na kterém představí svoje největší i hity i aktuální skladby z nového alba Doll Domination(2008). Na výsledné podobě této nahrávky obsahující i skladbu When I Grow Up se podíleli producentské hvězdy jako Timbaland, Sean Garrett nebo R. Kelly. Navíc každá členka má na bonusové části alba svoji vlastní sólovou skladbu.

Hush Hush


Pussycat Dolls se již nechaly slyšet, že fanouškové uvidí, to co ještě neviděli. Původně taneční skupina rozproudí dav fanoušků natolik, že v Tesla Aréně bude jistě horko. Koncertní šňůra začíná v lednu ve Skotsku. Vstupenky na jejich pražský koncert jsou v prodeji Ticketpro a Ticketportál od 790 Kč Koncert přináší Pinkdot, JVS Group a WTF entertainment.

Zdroj: www.ticketportal.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz