PYROFEST 2011 - MĚSTO FANTAZIE

zpět

PYROFEST - největší ohňostroje, nejlepší kapely, nejdelší dostihy!
Letos se budete na Pyrofestu bavit celý den již od 11 hodin. Skvělá hudba a velkolepé ohňostroje, Město Fantazie pro děti a adrenalinová série rovinných dostihů.

NEJVĚTŠÍ MULTIMEDIÁLNÍ SHOW - ohňostroje, hudba, fire show a speciální efekty
Letos opět oslní Prahu to nejlepší z dílny Flash Barrandov. Diváci jako jediní v Čechách uvidí velkolepý ohňostroj, kterým se prezentovala Česká republika na Mistrovství světa ohňostrojů v Montrealu.

MĚSTO FANTAZIE - již od 11 hod
Holčičky si pohrají se Sněhurkou, Šípkovou Růženkou, Popelkou a svezou se v pohádkovém kočáře. Kluky uvítá Pirátský ostrov se spoustou soutěží a her. Harry Potter a další čarodějové zasvětí děti do svých triků ve Škole kouzel. Malí šikulové si odnesou vlastní výrobek z kreativní dílny a větší kluci, ale i tatínkové mohou vyzkoušet trenažér Grand Turismo a další simulátory v Playstation Zone.

MUSIC STAGE
Po celé odpoledne se na pódiu budou střídat kapely od dětských idolů, jako jsou 5Angels, přes pohodové Eddie Stoilow, až po roztančených STO ZVÍŘAT a hvězdné MIG 21.

DOSTIHOVÝ PROGRAM
Osm odpoledních rovinných dostihů s mezinárodní účastí vyvrcholí 66. ročníkem dostihu Saint Leger, posledním závodem klasické Trojkoruny, pro 3leté anglické plnokrevníky. Skvělá podívaná pro všechny milovníky koní, dostihů a sázek.

Zdroj: www.ticketportal.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz