Rady, jak nekoupit oblečení, které bude příští rok out

zpětNež si nakoupíte svou podzimní garderobu, přečtěte si tento článek.V každém módním časopise, v obchodě, v katalogu narazíte na úžasné kousky oblečení, ale rozmyslete si pořádně, co chcete koupit, aby vaše oblečení bylo in i příští sezónu.Bunda
Podzim se blíží a bunda je nezbytná součást oblečení, které budete potřebovat. Každý rok se módní trendy mění. Loni byla oblíbená blejzrová bundička, předloni džínová a předtím v sakovém střihu?. Ale co nikdy z módních stránek nezmizí je klasická tmavá bunda k bokům. Mění se materiál, mění se střih, ale toto je základ. Černou bundičkou nikdy nic nezkazíte.

Mužské spodní prádlo
Zapomeňte na potisky nebo vzory. Vyhrávají klasické jednobarevné kusy spodního prádla. A věřte, že v pánské módě už nikdy nebudou populární upnuté slipy. Slipy jsou absolutně out a už vždy budou. Jejich nošení je nezdravé, protože bylo zjištěno, že upnuté spodní rádlo u mužů způsobuje nedostatečnou produkci spermií. Takže nakupovat jen trenýrky. Jednobarevné trenýrky. Stejně jako každá žena musí mít bílou a černou soupravu spodního prádla, muž musí mít zásobu trenýrek.

Kalhoty
Černé elegantní dlouhé dámské kalhoty nevyjdou nikdy z módy. Je to nadčasový kus oblečení, který můžete nosit do kanceláře, do divadla nebo na večírek. Stejně tak jako džíny, které se staly klasikou v oblečení. Džíny a tričko je styl, kterým nikdy nic nezkazíte. Takže se nebojte investovat do džín nebo černých kalhot, protože vám vydrží několik sezón a vy se v nich budete cítit pohodlně.

Barvy
Klasikou v barvách je bílá, černá a modrá. Chcete-li, aby vám oblečení vydrželo módní několik sezón, vyhýbejte se křiklavým barvám, které jsou in pouze někdy, zatímco olivově zelenou, tmavě modrou, hnědou, černou a bílou nikdy nic nezkazíte.

Boty
Nebojte se investovat do klasických lodiček, které můžete nosit ke kostýmku, na večírek nebo i džínům. Budete v nich vypadat sexy a žensky. Také se nebojte investovat do kotníčkových bot, které unosíte celý podzim a jaro. Neobejdete se i bez sportovních kecek, které můžete nosit na sport nebo jen tak do města nebo na procházku.

Koženková kabelka
Ano, koženková! Zapomeňte na kůži! Trendy jsou upouštět od kožených věcí. Také zapomeňte na pravé kožichy, přece nechcete vypadat jako někdo, kdo zbožňuje mrtvá zvířata! Slova Stelly Mc Cartney. Pořiďte si hnědou či černou koženkovou kabelku ve střední velikosti, kterou můžete nosit kamkoliv, do práce, na večírek, na rande i na nákupy.

Zdroj: www.moda.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz