Recepty a vaření

Výběr dle tématu

Články o vařeníRecepty


Článků o vaření: 252
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 34 35 36 37 ... 42
22. května 2007 |

Černý bez v květu

Květy černého bezu v plné kráse jsou k mání už nyní, v půli května. Trsy drobných kytiček je údajně nejlepší sbírat kolem poledne (ajéje) a při sběru je třeba dát pozor, aby se nezapařily. Čerstvé kozičky - tak se u nás černému bezu také říká - slouží nejčastěji k výrobě bezinkového sirupu. Můžete je však i osmažit a nebo prostě usušit.

11. dubna 2007 |Články o vaření

Fial(k)ová romance

Na procházce přírodou se vám právě nyní může stát, stejně jako mě, že potkáte rozkvetlou violku vonnou (Viola odorata). Fialové kvítky jara kvetou od března do dubna a bezesporu jsou krásně barevnou ozdobou nejedné zahrádky.

1. dubna 2007 |

VELIKONOČNÍ SPECIALITY

Nechejte se inspirovat novými recepty, které jsem pojala ve "zdravých variantách."

24. března 2007 |

Sladké pokušení

Káva patří mezi nejoblíbenější nápoje a je nedílnou součástí našeho života. Vychutnáváme si ji nejen jako nápoj, při různých příležitostech a v různých obměnách, ale i jako součást sladké kuchyně. Moučníky s kávou se pro svoji typickou, delikátní kávovou chuť těší značné oblibě.

23. března 2007 |Články o vaření

Česká vína v Paříži

Ve středu 21. března 2007 proběhl již 4. ročník soutěže českých a moravských vín ve Francii Svátky jara v Českém centru v Paříži, které se konají v rámci Projektu Austerlitz ve spolupráci se společností Davay communications, Moravskou bankou vín a Asociací someliérů ČR.

14. března 2007 |Články o vaření

Jak se vyrábí ČERNÝ ČAJ

Nejdříve se listy rozprostřou na bambusových platech a nechají několik hodin ležet na čerstvém vzduchu (v případě vyšších tříd čaje ve stínu), dokud nejsou natolik měkké, aby se při svinování nepolámaly. Jsou-li dostatečně zavadlé, vydávají nasládlý pach podobný vůni jablek.

Článků o vaření: 252
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 34 35 36 37 ... 42

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz