Recepty a vaření

Výběr dle tématu

Články o vařeníRecepty


Článků o vaření: 252
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 35 36 37 38 ... 42
22. února 2007 |Články o vaření

Exotické ovoce: Avokádo

Avokádo je bohaté na proteiny, vitamíny A, B1, B2, B6, C a E. Též má dostatek minerálů, především železa, vápníku, fosforu a draslíku. Zelený plod obsahuje hodně lecitinu, který snižuje hladinu cholesterolu a zlepšuje paměť. V avokádu najdeme až 30% organických, zdravých tuků, po nichž se nepřibere ani deko na váze.

19. ledna 2007 |Články o vaření

Historie jamajského rumu

Jamajku lze identifikovat hlavně podle jednoho písmena: "R". Rum, rasta a reggae se prolínají v současnosti celým světem a každý si je bez problémů zařadí k zemi původu. Co nás především zajímá je rum, který můžeme pít zrovna při reggae rytmech a s rastou na hlavě a navíc na prosluněné pláži. A pozor, chybět nebude ani exotický recept!

7. ledna 2007 |Články o vaření

Jak se vyrábí zelený čaj...

Listy pro výrobu zeleného čaje se v některých případech nechávají nejdříve zavadnout, ale jindy nikoli. Poté se deenzymují (opraží) pražením na pánvi. Tímto způsobem se vyrábí 90% čínských zelených čajů. Pět procent prochází napařováním a stejné procento pečením. Potom následuje svinování a sušení, ve většině případů opakovaně za sebou.

6. ledna 2007 |

Zeleninové soudečky

Představu o netradičním pohoštění pro přátele nebo lehce neobvyklou večeři jednoduše splní recept na Zeleninové soudečky. Nejen, že touto zdravou chuťovkou učiníte za dost štíhlé linii, ale co víc - potěšíte i gurmánský jazýček. Pověstná třešnička na dortu přijde na závěr, naplněnou zeleninu totiž zakápnete avokádovým olejem.

16. prosince 2006 |

Čokoládové tolary

Zhruba 60 kousků těchto křupavých čokoládových drobnůstek připravíte za 60 minut. K této době připočtěte ještě 1 hodinu potřebnou k odpočinutí těsta. Při pečení cukroví totiž není nic horšího, než těsto unavené :-)

4. prosince 2006 |

Zdravé vánoční cukroví

Jelikož se nám už blíží Vánoce a s nimi pečení cukroví, nebylo by marné letos zařadit mezi obvyklé druhy i některé zdravější varianty, jako obohacení. Proto uvádím pár zdravějších variant pro Vaši inspiraci.

Článků o vaření: 252
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 35 36 37 38 ... 42

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz