Recepty a vaření

Výběr dle tématu

Články o vařeníRecepty


Článků o vaření: 252
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 38 39 40 41 ... 42
7. července 2006 |

Osvěžující, snadné a velmi lahodné

V letních měsících přirozeně stoupá poptávka po chlazených nápojích. Tuzemský spotřebitel je poměrně konzervativní, ale přesto se naučil pít celou řadu módních produktů, jejichž často jedinou kvalitou je sofistikovaná marketingová strategie spojená s jejich prodejem.

24. června 2006 |Recepty

"Jahodová pohádka" (pro děti jako stvořená)

Jahody omyjte a rozkrojte na kousky (ponechte si jich několik na ozdobení). Kousky jahod dejte do misky, pocukrujte dle chuti a zalijte dvěma lžícemi červeného vína. Pokud jahody připravujete pro děti, můžete víno klidně vynechat.

24. června 2006 |Recepty

Babiččina bezinková šťáva

Sirup z černého bezu je nejen výbornou náhradou za prodávané ovocné sirupy, které jsou často plné chemikálií, ale oceníme jej zejména v zimě, kdy si budeme moci dopřávat svěží šťávu vonící časným létem, nebo jej budeme přidávat do horkého čaje.

15. června 2006 |Články o vaření

Limonády s ovocem

V horkých letních dnech má náš organismus zvýšenou spotřebu tekutin. Jejich nedostatek způsobuje dehydrataci organismu a s tím spojené zdravotní potíže. Druhy nápojů je vhodné střídat, pít minerální a stolní vody, ovocné šťávy a vlažný bylinkový, nebo zelený čaj.

7. června 2006 |Články o vaření

Chřestová sezóna

V období pozdního jara až časného léta je v našich obchodech nejširší nabídka čerstvého chřestu za celý rok. Tato lahůdková zelenina je považována za nejlepší přírodní omlazující prostředek. Týdenní chřestová kůra, kdy konzumujeme minimálně 200 gramů chřestu denně, osvěží organismus a zvýší vitalitu tělesných buněk.

9. května 2006 |Články o vaření

Ř jako Řeřicha

Řeřicha zahradní (nebo setá) je ideální zelené koření pro pěstování na okně nebo na balkóně. Stačí obalový tácek nebo miska, do níž rozprostřeme vatu, kterou navlhčíme vlažnou vodou a hustě osejete semínky řeřichy. Ty koupíte v zahradnictví, a nebo je najdete na stojanech se semínky v supermarketech.

Článků o vaření: 252
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 38 39 40 41 ... 42

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz