Rekonstrukce, stěhování a nové bydlení

zpět

Okřídlené a mnohokrát citované konstatování o tom, že je lépe vyhořet, než se stěhovat, má v sobě mnoho pravdivého a zároveň je jisté, že pro mnoho z nás je stěhování možná ne úplně nejpříjemnější, ale přeci jen cestou k často vytouženému novému bydlení. Stejně tak je tomu i s rekonstrukcí. Ani ta není "zábavná" , ale tak jako tak by měla vést k vyšší kvalitě bydlení. Konec konců, jaký jiný důvod bychom jinak k rekonstrukci měli?

Jedna z nejkomplikovanějších rekonstrukcí je jistě rekonstrukce kuchyně.
Jen tak na okraj, kde máte pračku? Nemáte ji např. právě v kuchyni? A nebo jste použili jiné řešení? Navštívili jste architekta? Možná, že si myslíte, že na všechno stačíte samy a nebo si jen nejste jisti, co vlastně od "bytového architekta" můžete vlastně očekávat a NA CO SI DÁT POZOR.

Mimochodem, podle psychologů patří stěhování mezi velmi významné změny v lidském životě, je to událost potenciální stresové povahy, na kterou se ale můžeme DOBŘE PŘIPRVIT. A když už se stěhujete, pak jistě stojíte před volbou vybavení svého nového obytného interiéru. Přemýšleli jste někdy O PARAVÁNU? Možná ale budete potřebovat spíše NOVOU PRAČKU.

NEBYDLÍTE NÁHODOU V PANELÁKU?

...a nezapomeňte přitom všem na květiny.

Zdroj: www.living.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz