RÉPONSE VITALITÉ - koncentrace čisté energie, která probudí Vaši pleť!

zpět

Trápí Vás a Vaši pleť každodenní stres a nedostatek spánku? Víte, že i UV záření, nevlídné počasí a změny ročního období , život ve městě a Váš životní styl mají vliv na stav Vaší pleti? Pokožka je pak těmito každodenními útoky zeslabena nedostatkem vitaliny a energie, její kvalita se zhoršuje a nemá silnou obranyschopnost - je nevýrazná a chybí ji jas.

Nyní můžete nechat tyto obavy stranou, neboť Vám představujeme novou linii Matis Paris - RÉPONSE VITALITÉ, která přináší kompletní pěstící péči, která podporuje a obnovuje všechny hlavní fukce pleti k udržení mladistvého a zdravého vzhledu. Všech devět přípravků této linie jsou obohaceny o vitamíny A,C a E, což splňuje veškerá očekávání na hydrataci a ochranu pleti před poškozením způsobené životním prostředím.

mathis


Linie Réponse Vitalité se vyznačuje revitalizačním efektem, který se dále rozkládá na energizující efekt a regenerační efekt. Revitalizační efekt působí komplexem vitamínu A, C a E pleť. Vitamín A regeneruje a obnovuje buňky, vitamín C dodává pleti energii a rozjasnění a vitamín E působí preventivně a chrání Vaši pleť. Energizující efekt působí na nevýraznou a stresovanou pleť prostřednictvím exkluzivního komplexu R & D, tj. Oligovital komplexem. Revitalizuje pokožku, která je poté zásobená energií a září zdravím. Regenerační efekt působí na unavenou pleť bez života prostřednictvím aktivního rostlinného komplexu. Tento efekt opravuje poškozenou pleť a obnovuje její komfort.

Použivání přípravků linie Réponse Vitalité je zážitkem i pro smysly díky příjemné parfemaci z květů klementinek, bergamotu, tamarindu, frézie, lotusu, galbanu a květu pomeranče.

Výsledkem je rozzářená pokožka plná energie, která je navíc schopna lépe reagovat na poškození vnějšími fakory. Stejně tak je obnovena rovnováha a přirozená obranyschopnosti pleti. Vaše pokožka vypadá mladistvě - září a je plná zdraví.

Kompletní nabídku přípravků Matis Paris nalezente v největším internetovém obchodě s produkty pro krásu www.krasa.cz Pro věrné zákaznice navíc bonus 12 %.

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz