RINGO STARR And His All Starr Band

zpět

Ringo Starr a jeho All Starr Band poprvé v České republice!

Legendární hudebník Ringo Starr vystoupí v rámci evropského turné dne 29. června 2011 v Kongresovém centru Praha spolu s fenomenální kapelou All Starr Band.

Od počátku své kariéry, roku 1960 ve skupině Beatles, je Ringo Starr jedním z nejznámějších světových hudebníků. Těší se úspěšné sólové dráze jako zpěvák, skladatel a bubeník, hudební spolupracovník i jako herec. Inspiraci čerpá z klasického blues, soulu, country, honky-tonk a rock'n'rollu. Ringo Starr se svými sólovými nahrávkami a koncertními turné oslovuje po celém světě posluchače všech věkových kategorií.

Hudba Ringo Starra, jako sólového umělce i jako člena Beatles, se snoubí s jeho osobností. Jeho vřelost, humor a výjimečné hudební nadání nám dalo písničky, které všichni známe a milujeme, například: "With A Little Help From My Friends", "Don't Pass Me By" "Octopus' Garden" "Photograph", "It Don't Come Easy", "Back Off Boogaloo", "You're Sixteen (You're Beautiful And You're mine)", "Don't Go Where the Road Don't Go", "The No No Song", "Never Without You."

Koncert Ringo Starra a jeho All Starr Bandu v Kongresovém Centru Praha je předurčen být vrcholem české kulturní sezóny 2011. Vstupenky budou díky kapacitě Kongresového centra pouze v omezeném počtu. Nenechte si tedy ujít příležitost vidět jednu z největších hudebních legend na koncertě v Praze.

Vstupenky do cenového limitu 4.000,- Kč za jeden nákup
můžete zakoupit též on-line a ihned vytisknout
v pohodlí svého domova - HOMEtickets!

Kongresové centrum Praha, Praha

Termín konání
Červen 2011
29.6.11 20:00 (St)

Zdroj: www.ticketportal.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz