ŘÍPFEST 2010: OZZY OSBOURNE, KoRn a další

zpět

V sobotu 28.8.2010 se v Krabčicích - Rovném pod Řípem uskuteční co do formátu a obsazení unikátní megakoncert ŘÍPFEST, pořádaný společností MV Cover s.r.o. V jeden den a na jednom pódium zde zahrají své jediné koncerty v České Republice a na Slovensku v roce 2010 legedární OZZY OSBOURNE a americká skupina Korn, kteří tuzemskému publiku představí i svá nová alba Čtyřlístek rockových ikon dále doplní skotští Nazareth a Ken Hensley & Live Fire. Půjde o plnohodnotné koncerty všech vystupujících umělců ze zahraničí, což na české festivalové scéně nemá obdoby.
Akci na jedinečnosti přidává i přirozený amfiteátr, přímo na úpatí hory Říp, který sám o sobě hudebníkům nabízí výborné akustické podmínky.
Pro návštěvníky přijíždějící z Prahy a okolí připravili pořadatelé komfortní autobusovou dopravu. V den konání budou autobusy společnosti DATA AUTOTRANS s.r.o vyjíždět z parkovacího pruhu magistrály u horní části magistrály u horní části budovy PRAHA HLAVNÍ NÁDRAŽÍ/Fantovy Kavárny (viz obrázek), Wilsonova 8, Praha 1. Návštěvník se nemusí starat o parkování a autobus návštěvníka odveze na koncert a po skončení akce zpět do Prahy zpět pouze za 200,- Kč. Ke zvolení jsou tři časy odjezdů a to v 8:30, 11:30 a 14:30.

Praha hlavní nádraží – Krabčice a zpět, Praha 1-Nové Město
Termín konání BUS TICKET 28.8.2010 8:30/11:30/14:30

Krabčice-Rovné, Krabčice
Termín konání Srpen 2010
28.8.10 10:00 (So)

Zdroj: www.ticketportal.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz