Roberto Cavalli - podzim/zima 2006

zpět

Probuďte se do světa, kde brokát přechází v hedvábí, a ještě navíc si můžete tento luxus dopřávat každý den a ne jen, když jdete na ples. Tento splněný sen. Tato pohádka je vlastní podzimní kolekci Roberta Cavalliho.

Roberto Cavalli představil svou podzimní kolekci v Miláně. Město módy ho velmi srdečně přivítalo. V jeho modelech se snoubí elegance ženského těla s křehkostí baletek.

Materiály jako samet a satén společně s kožešinou působí velice elegantním a také drahým dojmem. Ochránci zvířat sice zapláčí, ale letošní zima diktuje se zachumlat do norka, lišky, nebo čehokoliv chlupatého.

Modely jsou křehčí, než jak jsme od Cavalliho zvyklí, ale pořád je patrná silná žena, pro kterou navrhoval. Tu poznáme v podobě leopardího potisku na botách, na podšívce kabátů a dokonce i na celých šatech. Kabáty jsou velmi propracované, skoro až dekorativní, s kožešonovým límcem a rukávy. Šaty se sníženým pasem, inspirované módou 30. let, celé stříbrné slavily velký úspěch.

Mezi barvami převažuje zlatá, dále modrá, šedá, zelená a hnědá. Nesmíme zapomenout na královsky povýšenou černou.

Pokud se chcete cítit jako královna, pořiďte si model od Cavalliho. A i když je pro nás obyčejné smrtelníky běžně nedostupným, můžeme se kochat jeho kolekcí, která nám evokuje velmi luxusní a příjemnou zimu.


Zdroj: www.moda.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz