ROCKOVÁNÍ 2009

zpět

Poslední prázdninovou sobotu 29. 8. 2009 se v Mnichovicích u Prahy koná již 4. ročník hudebního open air festivalu ROCKOVÁNÍ. Tato skutečně rocková akce se za krátký čas pořádání stala pro mnohé nejvýznamnějším festivalem mezi Prahou a Benešovem. Možná i kvůli své poloze – Open Areál Halašák je vzdálen sotva 300 metrů od mnichovického nádraží ležícího na hlavní železniční trati Praha – České Budějovice, jen 30 km od Václavského náměstí a jen 20 km od již zmiňovaného města u Konopiště.

Ale není to jenom o dobrém dopravním spojení. Na hlavním stage se letos vystřídá 13 kapel, z nichž mnohé patří do české první rockové ligy - BLUE EFFECT (viz foto – držitelé přestižní ceny "Anděl 2008 – DVD roku") , KRUCIPÜSK, VÍTKOVO KVARTETO, THE CELL, VOTCHI, MATAHARI, PUMPA, MERLIN DAN HORYNA, PĚCHOTA, DEKOLT, PROJEKT 76, DOKTOR TRICERATOPS a HOUPACÍ KŮŇ.

Festival bude mít ovšem i druhou plnohodnotnou stage – Music City Stage, na které po dopoledním "jamování" hudebníků z řad diváků (nástroje, bicí, kytarové aparáty a kvalitní PA systém k dispozici) vystoupí především o přestávkách hlavní scény 11 kapel, převážně ze středočeského regionu. Budou to: Aposepsis, Blamage, Boa, Calidad, Dilated, Hodně Podně, New Jersey, No Heroes, Pura Vida, Second Chance a The Ignu.

ROCKOVÁNÍ 2009 začne v 9:00 jamováním na MC Stage a skončí krátce před půlnocí. Směrem Praha budou od cca 0:15 odjíždět mimořádné noční festivalové autobusy s cílovou stanicí Praha – Depo Hostivař.

Zdroj: wwwticketportal.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz