Rodina

Výběr dle tématu

DětiČlánky o rodině


Článků o rodině: 163
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 4 5 6 7 ... 28
20. března 2014 |Děti

Dyslexie a její projevy

Dyslexie patří mezi vývojové poruchy učení a vyznačuje se výraznými potížemi v oblasti čtení, jeho rychlosti, správnosti, porozumění a to do takového rozsahu, že to znemožňuje dítěti nejen další prospívání ve škole, ale i každodenním životě.
26. února 2014 |Děti

Technika v rukou malých dětí? Maminky nejsou za jedno

V jejich letech jsme se vloupávali do maminčiných šuplíků a skříněk v kuchyni, ony prozkoumávají záložky a soubory v mobilních telefonech a tabletech. Řeč je o dnešní generaci předškolních dětí, které jsou na tom se znalostí techniky často lépe než my...
3. února 2014 |Děti

Lhaní dětí

Lhaní je dovednost, které se děti učí. Slouží jako nástroj k vyhnutí se vině nebo trestu a k podpoře zachování svého sebeobrazu. Všechny děti lžou, některé však lžou víc než ostatní. Základní rozdíl je v tom, jak děti vnímají sebe sama.
15. ledna 2014 |Články o rodině

Kouzlo objetí

Proč patří objetí k tolika důležitým aspektům života? Ne zdarma se říká, že člověk je tvor společenský, ať chceme-nechceme, dotek patří do naší kultury a každodenního života, ať už v podobě formálních úkonů (např. podání ruky při pozdravu) tak třeba v rámci blízkých vztahů.
23. prosince 2013 |Články o rodině

Vánoce a dárky

S přibližujícími se Vánocemi se takřka nezbytně spojuje i problematika dárků. Rodiče si můžou klást otázku, jaké dárky vůbec dětem vybrat, zda dítěti pořídit něco, o čem rodič ví, že to dítěti udělá opravdovou radost, nebo jít cestou užitečnosti a raději zvolit teplý svetr, nové holínky apod.
12. listopadu 2013 |Děti

Děti a bylinky

Při láskyplné péči o nemocné dítě se velmi zintenzivní vztah rodiče či jiných pečujících osob k dítěti. Pro všechny zúčastněné je to důležitý čas učení. Vyvíjí se nová jistota a více důvěry.

Článků o rodině: 163
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 4 5 6 7 ... 28

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz