Romantické léto v kovbojském stylu

zpět

Léto na venkově s kovbojem po boku
Jak vypadá podle vás ideální léto? Možná se už vidíte na pláži nebo v některém z evropských velkoměst, ale určitě budete souhlasit, že venkov, příroda a hory k prázdninovým výletům taky neodmyslitelně patří. Jen si představte tu pohodu… Sluníčko svítí, fouká příjemný horský vánek, všude kolem jsou zelené louky a lesy a vy se právě se svou drahou polovičkou chystáte na projížďku na koních. To zní jako parádní relax, co myslíte?

I my jsme se nechali zlákat „voláním divočiny“, zahodili podpatky a sukně, nasadili si klobouky a pohodlné kalhoty a hurá za dobrodružstvím. Taky máte chuť na trochu té venkovské romantiky?

Proměna v typickou americkou cowgirl
Jak být v přírodě i na statku chic? Tím základním kamenem je nestárnoucí materiál, který si v 19. století zamilovali lidé na druhé straně Atlantiku – ano, řeč je o denimu. S čím se dá dobře kombinovat? Nelamte si nad tím dlouho hlavu, double denim bude vždycky správná odpověď :-) . Když si k džínům vezmete džínovou košili nebo bundičku, chybu určitě neuděláte, modrá je prostě dobrá. A navíc „denim na druhou“ dává prostor pro hru s doplňky...

Látková čelenka
Pokud nemáte po ruce slamák, bez kterého správná cowgirl většinu času nedá ani ránu, uvažte si do vlasů třeba látkovou čelenku. Šátek se zajímavým vzorem dodá vašemu modelu ten správný šmrnc a vy už ani nemusíte přemýšlet nad účesem. A pokud si budete náhodou víc než jako cowgirl připadat jako pin-upka, uvažte si ho kolem krku nebo na zápěstí :-) A co ještě? Pod košili bílé tričko, na nohy pohodlné tenisky, na oči sluneční brýle a můžete vyrazit na projížďku.

Umět se stylově vyhoupnout do sedla
Jak si představujete typického cowboye? Na svět se dívá ze hřbetu koně a v rukou pevně drží otěže. Na sobě má károvanou košili ledabyle zastrčenou do kalhot a zpod košile vykukuje bílé tričko, které kontrastuje s tmavými džíny. Poznáte ho zkrátka podle pohodlného oblečení, ve kterém může cválat horskými loukami i jen tak lehnout do trávy.

Co vás na něm zaujme na druhý pohled?
Samozřejmě kožené doplňky. A jakou jinou barvu zvolit pro výlet do přírody, než hnědou. Základ samozřejmě tvoří kvalitní boty a nápadný pásek. Fajnšmekrům doporučujeme obepnout jedno zápěstí hnědým náramkem a to druhé třeba hodinkami s koženým řemínkem.

Western v moderním podání
Tričko je vám bližší než košile? Tak sáhněte třeba po jednoduchém bílém triku. Klasika totiž niky neomrzí a vy si můžete pohrát s kovbojskými doplňky. Jaké máme na mysli? Přeci typický kovbojský klobouk a šátek uvázaný kolem krku. Svoje oblíbené džíny doplňte páskem s masivní sponou, na ruku připněte náramek a nezapomeňte, že doplňky by měly být ideálně sladěné v jedné barvě.

Stylové módní doplňky
Image „drsného kovboje ze Západu“ můžete zkusit narušit moderními hodinkami. Musíte přeci vědět, kolik času vám zbývá do setmění na bezpečný návrat :-) A kdyby se přeci jen nepodařilo dorazit do tmy domů, doporučujeme mít po ruce benzínový zapalovač, na který se můžete spolehnout. V horách i letní noci bývají chladnější a založit táborák s křemeny pro většinu dnešních mužů už přeci jen není úplná hračka :-)

Další módní kousky hledejte na www.vivantis.cz

alt. text

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz