Růžové zlato, aneb zlato tak trochu jinak

zpět

Růžové zlato je v současnosti velkým trendem. Jedná se o šperky pozlacené do bronzova. Vypadají velmi atraktivně, efektně a upoutají pozornost. Módní diktát dovoluje kombinaci s jinými kovy, především se stříbrem a zlatem. Kromě šperků můžete zvolit také hodinky, které zdobí právě růžové zlato. Nechte se inspirovat!

Nový člen zlaté rodiny
Zlato již několik tisíc let patří mezi nejoblíbenější materiály, které slouží k výrobě šperků. Nejčastěji se setkáváme s klasickým žlutým nebo v současné době oblíbeným bílým zlatem. Třetí variantou je takzvané růžové zlato. Tato slitina obsahuje kromě zlata také přísady dalších kovů, kterými jsou měď, stříbro a zinek.

Jen růžová to může být …
Pojem růžové zlato však nemusí značit zlato jako takové, ale nejčastěji se setkáme se šperky pozlacenými do bronzova, například z chirurgické oceli. Tato barva se perfektně hodí ke každé ženě, protože má nejblíže k odstínu naší pokožky a dokáže skvěle podtrhnout každý outfit. Ocel zlacená růžovým zlatem působí elegantně, nadčasově a zkrátka jedinečně.

Kdo se pustil do růžové?

Značka Tommy Hilfiger se mimo jiné zaměřuje na kvalitní šperky. Můžete zvolit například překrásný náramek pro ženy v barvě růžového zlata, který zdobí čiré krystaly. Tommy Hilfiger nabízí také náušnice z růžového zlata v decentním stylu, které si zkrátka zamilujete. Náušnice jsou taktéž vyrobeny z kvalitní oceli v barvě růžového zlata. Nesmíme opomenout ani nabídku značky Troli, kde můžete zvolit náramek se třpytivými kamínky v barvě bronzu.

Čas v růžovém

Růžové zlato se nenosí pouze na špercích, ale také na hodinkách. Inspirujte se například u značky Daniel Klein. Bronzová barva je velmi módní a na hodinkách krásně vyniká. Obzvlášť v kombinaci s čirými krystaly jaké nabízí například značka Esprit, jsou dámské hodinky opravdu neodolatelné.

Pokud nevíte, jak růžové zlato kombinovat s ostatními kovy, pak vězte, že jej můžete bez obav nosit se stříbrnými i zlatými šperky. Módní diktát je v tomto ohledu velmi benevolentní. Šperky a hodinky v barvě bronzu jsou zároveň perfektním tipem na dárek.

alt. textvyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz