Salma Hayek

zpět

Velká popularita Salmy Hayek přišla v roce 1995 díky filmu Desperado a od té doby se stala velkou hollywoodskou celebritou. Letos se spolu se svým francouzským přítelem stala poprvé maminkou, když v září porodila holčičku. A co roky mezi tím?

Svou první velkou roli získala Salma Hayek ve filmu Desperado, kde si zahrála svůdnou Carolinu po boku Antonia Banderase. Po úspěchu tohoto filmu získala nabídku role v projektu od Soumraku do úsvitu, dále například roli ve filmovém thrilleru Fakulta. U publika získávala stále větší úspěch nejen díky svým hereckým úspěchům. Stala se i tváří kosmetické značky Avon a oficiálně ji zastupuje od února roku 2004. Její tvář jistě pomohlo k vyšším obratům z prodeje kosmetiky, objevovala se především na katalozích na titulní stránce.

Nejen herecká kariéra okořeněná prací modelky ji však dokáže uspokojit. Působí i v produkci filmů. Od září 2006 se Salma zasloužila o pravidelné objevování populárního seriálu Ošklivka Betty na amerických obrazovkách, když se stala jeho producentkou. Show ji také vynesla ocenění Golden Globe Award pro nejlepší komediální seriál roku.

K nejnovějším projektům Salmy patří role v muzikálu společnosti Revolution Studios nazvaném Across the Universe. Tento muzikál má za úkol oslovit široké publikum například díky kultovním písním "Hey Jude" nebo "All You Need Is Love", díky kterým se připomene i skupina Beatles. Jedná se o milostný příběh odehrávající se v 60. letech minulého století, je plný protiválečných demonstrací, rock´n´rollu i lásky.

V roce 2007 se Salma zasnoubila s Francouzem Francois-Henri Pinaultem a v září se jim narodila holčička Valentina Paloma. V prosinci plánují zpečetit svůj vztah svatbou. Jak se tedy zdá, Salme nyní vychází rodinný i pracovní život na jedničku, nechme se tedy překvapit, jak se vše bude vyvíjet dál.

Zdroj: www.moda.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz