Samolepící dekorace

zpět

Nechte rozkvést stěny vašeho pokoje
Samolepící dekorace mohou vhodně vyzdobit váš interiér. Na výběr je z mnoha barev a typů, ať už v abstraktním nebo moderním provedení, nebo v květinových motivech, či v provedení, které je vhodné do dětského pokoje, protože děti obzvláště ocení barevné obrázky a samolepky. Záleží jen na vás a vaší fantazii.

Vinylová fólie
Dekorace se nejčastěji vyrábějí ze samolepící vinylové fólie, která je umístěna na podkladovém papíru, což ještě více usnadňuje samotné nalepení na vybraný povrch.

Rovný povrch
Samolepící dekorace je určena na rovné plochy, jako je například zeď, sklo, zrcadlo, lamino, plech, lednice, obklady v koupelně, dřevěné povrchy (dveře, skříně..), do interiéru (matná folie) nebo do exteriéru (lesklá folie).

Barvy
Samolepky obvykle bývají k dostání v mnoha barevných variantách, proto si každý může vybrat přesně to, co potřebuje a co se hodí právě do jeho interiéru. Nebojte se vyzkoušet kontrasty.

Aplikace
Aplikace samolepek je jednoduchá a bez problému ji zvládne každý. U větších formátů je lepší, pokud se lepí ve dvou lidech, aby se co nejvíce zamezilo případnému kontaktu lepících ploch.

alt. text


alt. textTip na samolepku z úvodního obrázku:
Samolepící dekorace na zeď ve tvaru koček
Samolepka má rozměr 60x60 cm.
Umístěna na podkladovém papíru.
Určena na rovné plochy.
Lze vybírat z více barevných variant.

Cena: 415 Kč

Koupíte na www.nabytek-forliving.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz