Šarmantní švihák Jiří Korn

zpět

Úspěšný zpěvák, tanečník a mistr kulečníku a stepu. Toto všechno i jiné profese a koníčky zvládá Jiří Korn levou zadní. Tento úspěšný muž narozený v roce 1949 nás stále něčím ohromuje a překvapuje.

A nejedná se jen o pracovní úspěchy, jízdu na koloběžce, ale také o originální image a zajímavý vzhled. Bezesporu je Jiří velmi charismatický muž a ví, co se nosí. Má svůj názor a během své kariéry ušel pořádný kus cesty. Začínal jako vyjukaný kluk v The Rebels a za dob komunistické a neoriginální módy spolupracoval s Helenou Vondráčkovou. Dnes ho můžeme vidět namaskovaného v muzikálech či na pódiích se skupinou 4_tet coby šarmantního elegána. Těžko uvěřit, že v 60. letech nosil delší vlasy a moc nedbal na svůj vzhled. Prošel obdobím zvonáčů a nosil lenonky. Na svůj první festival si navlékl květovaný obleček - věřím, že na fotce byste ho nepoznali.

Jiří je znám jako velký puntičkář, což je znatelné i na jeho vizáži. Dbá o sebe, pečuje o své tělo i tvář. Věnuje se sportům a díky tomu je i jeho postava předmětem závisti vrstevníků. Je originální, každou kapkou profesionál, všestranný a nebojí se jít v čele při propagaci módních trendů. Pyšní se smyslem pro detail i estetiku a zaměřuje se na lad tónů.

Když mu byla položena otázka, co by na sebe nikdy neoblékl, zareagoval: To není správná otázka. Za mých mladých let se říkalo "zelená, modrá, pro blázna dobrá - To už dávno neplatí. Záleží, jak věci zkombinujete. Vůbec se nedá říct, že bych byl proti něčemu. Jen nemám rád vlnu, protože mě štípe a škrábe, takže vlněné spodky bych nechtěl. A člověk musí být přesvědčený, když to na sebe vezme, že to je ono. Když se necítíte dobře, je to poznat."

Vyžívá se v černé barvě a rád nosí sluneční brýle. Sice o sobě říká, že je plachý, ale neobléká se podle toho. Ví co mu sluší, rád vypadá zajímavě, neotřele a nebojí se experimentovat. Čím nás asi překvapí příště?

Zdroj: www.moda.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz