Scooby Doo a duch piráta - živě

zpět

Na přání našich nejmladších diváků Vás chceme seznámit s partou Záhady: Scooby-Doo, Shaggy, Fred, Daphne a Velma na cestě za pokladem pirátů! Nejpopulárnější postavy ze studia Hanna-Barbera živě na jevišti! Uvidíte nezapomenutelnou kombinaci strachu, dobrodružství a skvělého humoru. Strašpytel Scooby a jeho přátele Vás zvou na setkání s přízraky! Skvělá zábava pro děti i rodiče! Scooby-Doo a parta Záhady živě na jevišti!

SCOOBY
Nejbojácnější pes na světě, dokáže ho vylekat i jeho vlastní stín. Je velmi rychlý, výborný v převlecích a dokáže připravit ty nejlepší sendviče. Naučil se mluvit, je mistr v pantomimě a posuncích. Má velkou rodinu a tak téměř všude naráží na své příbuzné. Jedinou věc, kterou požaduje od svých přátel, jsou sušenky.

SHAGGY
Strašpytel, ale zároveň nejlepší přítel Scooby-Doo. Stejně jako Scooby je pořád hladový a společně se dostávají do všech možných patálií. Dokáže se převlékat do nejrůznějších přitroublých převleků. Nosí zelené triko, neupravenou bradku a zvonové kalhoty, snad i proto je hned po Scoobym - Doo nejzábavnější postavičkou.

FRED
Vůdce party Záhady. Fred je nejsilnější a nejstatečnější z všech hrdinů. Vždy dostane všechny kamarády z průšvihu díky zajímavým vynálezům. Je řidičem dodávky a neustále vymýšlí nejrůznější pasti.

DAPHNE

Stále se dostává do problémů, ale umí chytře využit své módní doplňky: kabelku, zrcátko a dokonce i rtěnku. Je rychlá, obratná i hezká. Miluje všechna tajemství a záhady. Má slabost pro Freda.

VELMA
Nejmladší, ale zároveň nejchytřejší z celé party. Umí si poradit i s tou nejsložitější hádankou. Její oblíbená barva je oranžová. Jejím typickým znamením jsou silné brýle, které někde neustále ztrácí. Díky své inteligenci přichází na nejzajímavější stopy. Mluví snad všemi jazyky na světě.


Kongresové centrum Praha, tř. 5. května 65, Praha

Termín konání
Duben 2010
30.4.10 12:00 (Pá) 30.4.10 18:30 (Pá)
Květen 2010
1.5.10 14:00 (So)

Zdroj: www.ticketportal.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz