Seal - 6.7. 2010 Praha

zpět

Seal přijede do Prahy a zazpívá své největší hity!

Britský zpěvák Seal se vrací do Prahy! Právě tady odstartuje turné Best of a zazpívá všechny své největší hity! V holešovické Tesla Areně vystoupí 6. července 2010 a jako bonus přidá několik zbrusu nových písní z připravovaného alba. Odstartujte hudební léto s fenomenálním Sealem!

Seal při své poslední návštěvě Prahy v roce 2008 představil album System, jež vydal na konci roku 2007 ve spolupráci s britským hudebníkem a skladatelem Stuartem Pricem, který byl spoluautorem a producentem Madonnina alba Confessions on a Dancefloor i autorem remixů pro kapely No Doubt a Coldplay. Fenomenální zpěvák Seal poté vydal album "Soul", se kterým po světě koncertoval vloni a sklízel mimořádný úspěch – jeho show byla dokonce hodnocena jako "audiovizuální exploze"! Proto vyráží na turné, které odstartuje červencovým koncertem právě v Praze. Fanoušci se mohou těšit na všechny největší hity, Seal nevynechá jediný! A tak zazní i nejslavnější "Kiss From A Rose", "Crazy" či "Amazing", a přidá také několik romantických písní z alba Soul a malou ochutnávku z připravované desky, která vyjde letos v září.

Cenami Grammy ověnčený zpěvák, textař a skladatel Seal začal vystupovat už jako jedenáctiletý školák, ale na profesionální britské hudební scéně se objevil počátkem 90. let. Následoval single "Crazy", který se dostal do Top 10, obsazoval první příčky nejen britských hitparád, a Seal se dočkal nadšení u kritiků i posluchačů. Hvězdná dráha urostlého zpěváka brazilsko-nigerijského původu začala stoupat raketovým tempem, od té doby prodal více než 20 milionů alb po celém světě. Postaralo se o to dalších pět veleúspěšných desek, které osobitým způsobem spojují žánry soul, pop, rock a R&B. Hity ze všech Sealových alb obsazují první místa světových hitparád. Jeho hudba má nepopíratelnou uměleckou hodnotu, může za to především zpěvákův skladatelský talent, mimořádné hudební cítění, nenapodobitelný křehký soulový projev, a k tomu jeho lehce chraptivý baryton, který se stal poznávacím znamením takových hitů jako jsou "Prayer for the Dying," "Kiss From a Rose," a “Don’t Cry. Sedmačtyřicetiletý Seal vystoupí 6. července 2010 v Tesla Areně v Praze 7, do České republiky přijíždí po čtvrté.

Zdroj: ticketpro.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz