Sedací vaky – zábavná a pohodlná relaxace

zpět

Jen málo lidí ještě neslyšelo o sedacím vaku či pytli, fenoménu, který se v současnosti rozšiřuje čím dál víc mezi dětmi i dospělými. Proč – na to je jednoduchá odpověď. Jsou veselé, barevné, příjemné a zdravé pro naše tělo.

Přirozené sezení
Tento pohodlný a stylový nábytek pro relaxaci je určen pro ty, kteří už mají dost sezení na tvrdých židlích či nepohodlných sedačkách a naopak si chtějí vyzkoušet něco nového. Sedací pytle jsou úžasně pohodlné, praktické a mohou být i skvělým doplňkem do vašeho interiéru. Vyrábí se totiž v mnoha barevných variantách, takže si každý může najít tu svou. Bonusem je i záruka zdravého sezení, které je dáno jeho přizpůsobivostí lidskému tělu. Poskytuje dokonalou podporu páteři, a podporuje přirozené držení těla.

Pohodlí
Největší předností sedacích vaků je bezesporu jejich pohodlnost. Ta je dána jejich výplní tvořenou polystyrénovými kuličkami. Právě ony zajišťují dokonalou přizpůsobivost tělu, stabilitu a pohodlí. Nemusíte se přitom omezovat pouze na jednu jedinou pozici. Sedací vaky totiž umožňují širokou škálu jejich použití. Můžete sedět vzpřímeně, ale i v záklonu, ležet, válet se nebo cokoliv, co vás napadne.

Styl a originalita
Není to sice jejich primární úkol, ale sedací vaky také oživí váš interiér a stanou se velmi zajímavým bytovým doplňkem. Skvěle vypadají, mají šmrnc a hodí se jak do dětského pokoje, tak do společenské místnosti pro dospělé. Výběr velikostí i barev je široký, takže není problém sáhnout po tom, co vyhovuje právě vám. Neopominutelnou výhodou je také jejich nízká hmotnost, která umožňuje snadnou manipulaci i pro dítě.

Univerzální použití
Sedací vaky jsou vděčnou součástí večírků, ale i kaváren či čajoven, hodí se prakticky do každého interiéru. Jejich největšími fandy jsou ale samozřejmě děti, které jejich pestrobarevné varianty uvítají nejen ve školkách, ale i ve svém pokojíčku. A pozor! Pohodlí si mohou užít i vaši domácí mazlíčci. I pro ně jsou totiž vaky k dostání.

Zdroj: www.nabytek-forliving.cz.vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz