Sexy a krásná Simona Krainová

zpět

Simona Krainová se na poli módy pohybuje již řadu let, módní trendy má proto v malíčku. Ona sama vyznává sexy a provokativní styl, který nechá vyniknout její křivky.

Kariéru Simony Krainové odstartoval rok 1989, kdy se zúčastnila castingu, který pořádala agentura Madison models a odjela do Paříže jako začínající modelka. Později se její tvář objevila na titulních stranách časopisů zvučných jmen od ELLE přes Marie Claire a Cosmopolitan až po pánský Maxim. V roce 2001 byla časopisem Stuff zařazena mezi 50 nejvíce sexy žen světa. Spolupracovala s významnými fotografy, mezi které bezesporu patří Helmut Newton, Patrick Demarchelier a Gilles Bensimon. Simona Krainová se stala tváří kampaně na velmi výrazný parfém Dune od Christina Diora a tváří kosmetických značek Biotherm a L?Oreal. Předváděla pro módního návrháře Yves Saint Laurenta. Co se týče módních návrhářů působících v Česku, dopustit na ni nedá Blanka Matragi a Osmany Laffita. Přestože Simona Krainová nerada předvádí, na mole na přehlídce těchto dvou návrhářů velice ženské módy chybí málokdy.

Možná nevíte, že Simona Krainová působí také jako moderátorka. Pro moderování svého pořadu si jí vybrala i mezinárodní televize Fashion TV. V Čechách je známá hlavně kvůli filmu Kamarád do deště II a Byl jednou jeden polda. Někteří si mohou pamatovat i fakt, že moderovala talk show Někdo to rád horké, která běžela na Primě. Simona také nafotila několik kalendářů.

Momentálně se věnuje hlavně svému módnímu studiu Visage Factory, které založila v Praze a do seznamu svých profesí si tak může připsat i povolání podnikatelka. Modelingu se věnuje už jen minimálně. Třiatřicetiletá Simona momentálně přijala nabídku stát se tváří připravované reality show s názvem Hledá se supermodelka, kterou ji nabídla slovenská televize JOJ. Zavázala se tak k tomu, že bude celé jaro příštího roku televizi k dispozici, což znamená, že nestihne žádné jiné zakázky.

Simona je momentálně zasnoubená s tureckým přítelem Alpem. Určitě se již teší, až si obleče svatební šaty, které jistě budou podle posledních trendů. Vždyť móda je jejím koníčkem. Má svůj vlastní styl, který se dá charakterizovat slovy sexy, nedbale elegantní a moderní. Mezi její favority patří luxusní záležitosti jako je černá kůže a šperky. Ráda a často nosí výstřihy a sexy oblečení. Typické jsou pro ni také černé jehlové kozačky, značkové kabelky a velké kruhové náušnice ať už stříbrné nebo zlaté. Když se chce cítit pohodlně, ale zároveň trendy, oblékne si oblečení značky Replay, která si ji zvolila za svou tvář. Vlasy, které má prodloužené, nosí nejradši rozpuštěné a tvarované do bohatých vln.

Zdroj: www.moda.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz