Slaďte sukni, kabelku a top!

zpět

Horké slunečné dny jsou konečně tady. Každý z nás je toužebně očekával, pokud jste si však ještě nepořídila letní nový šatník, vzhůru na nakupování! V dnešním článku vám poradíme, jak správně sladit sukni a top s kabelkou...

kabelka


Zásady správného výběru kabelky
- Kabelka je pouze doplněk, ne stěžejní prvek celého outfitu. Vyvarujte se proto kabelkám, které jsou sice značkové a vypadají krásně, ale k ostatnímu oblečení a doplňkům se nehodí.
- Kabelka musí být dokonale sladěná s ostatním oblečením. Pokud není, vypadáte lacině. Pokud je, vypadáte nádherně.
- Kabelka by měla být praktická. Pokud milujete psaníčka a předem víte, že se vám do nich nevejdou potřebné věci, zapomeňte na ně. Praktičnost je na prvním místě.
- Kvalitní kabelka musí být ze správného materiálu. Pokud vás lákají pouliční stánky s levnými kabelkami za stopadesát, vyhněte se jim oklikou. Takovéto koženkové nebo látkové kabelky vám vydrží měsíc, pokud dobře půjde. Zato kvalitní kožená kabelka je investice, které nebudete litovat. Móda se vrací a kvalitní kabelku využijete klidně i za několik let.
- Kabelka může být velkým nepřítelem pro vaši páteř. Zvláště, pokud v ní nosíte mnoho věcí. Učte se kabelku nosit na obou ramenech, pokud to ještě neděláte. Zpočátku vám to přijde nepřirozené, ale pak už to bude automatické.
- Kabelka má sloužit pro vaši osobní potřebu - mají v ní být pouze věci, které v určitý den budete skutečně potřebovat. Netahejte se se zbytečnostmi. Přeplněná kabelka vypadá naprosto odpudivě.

kabelka


Zdroj: www.moda.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz