Slečna Abigail

zpět

Režie: L. Poláčková
Autoři: K. Davenport, S. Saltzberg
Hrají: Jitka Asterová (známá nejenom z divadla, filmu a televize, ale také svou erotickou poradnou na rádiu Frekvence 1) a Lukáš Pavlásek (asi nejvíc známý z pořadu Na stojáka televize HBO)

Slečna Abigail je ovdovělá Američanka s českými předky, která se po smrti svého manžela rozhodla naučit svět vše, co spadá do neuchopitelného vztahu muže a ženy. Nyní na svém světovém turné zavitá i do krajiny svých předků, tedy do České republiky, kdy českým divákům za pomoci svého českého asistenta Pepy představí nejvhodnější způsoby seznámení, poradí, jak poznat lásku, žádostivost nebo marnou touhu, jak manžela najít, opečovávat, případně půjčit a zase vrátit zpět do rodiny. Že poradí každému, dokazuje i zapojením diváků do svého výkladu – během představení máte možnost se zeptat na vše, co vás v citlivých oblastech mezilidských vztahů může zajímat.

Hra byla napsána podle knihy od skutečné dámy jménem Abigail Grotke „Miss Abigail´s Guide to Dating, Mating and Marriage“ a premiéru měla v červnu 2010 na Floridě. Od října 2010 je s velkým úspěchem uváděna na Broadwayi v New Yorku.

Uvádí agentura Mertopol Art Production.

Zdroj: www.ticketportal.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz