SOBOfest 2011

zpět

United Flavour headlinery SOBOfestu 2011
Hlavní hvězda na pódiu festivalu SOBOfest je konečně odtajněna. 25. června do Sobotky v Českém ráji přijedou roztančit publikum talentovaní United Flavour. Muzikanti přivezou svou ověřenou klasiku, ale také nové album Attitude, které nedávno vyšlo!
Hudební lineup neotřelých chutí
V hudbě této skupiny s mezinárodním složením se míchají kulturní vlivy, které s sebou přináší původ muzikantů. Kromě středoevropských rytmů se v muzice United Flavour prolíná španělská vášeň zpěvačky Carmen, příchuť sladké Kalifornie zkušeného muzikanta Billa a africká živelnost baskytaristy Djela pocházejícího z Pobřeží slonoviny. United Flavour lze charakterizovat slovy originalita a energie. Bavit publikum budou kromě United Flavour také Eddie Stoilow, Děda Mládek Illegal Band, Bitch & Chips, Olga Lounová, Lety mimo, Seven, Koneckonců a kapela Metro.
Hudba, sporty i divadlo
To ale není vše, s čím SOBOfest přichází. K vidění i vyzkoušení bude připravena více než desítka sportovních exhibic: fotbal freestyle, BMX flatland, thajský box, moderní tance atd. Kromě sportovního programu, obohatí festival také divadelní stan Nadace OKD. Ovšem na tak ledajaký. Krom pohádek, které oživnou na pódiu pomocí loutek, si návštěvníci užijí také zábavu s chůdaři a žongléry, soutěže, dj’e a prezentaci chráněných dílen. K dětskému programu, jenž bude startovat již v 10:00, bude patřit také velká výtvarná dílna, spousty her a skákací atrakce.

Pod Humprechtem, Sobotka, Sobotka

Termín konání
Červen 2011
25.6.11 10:00 (So)

Zdroj: www.ticketportal.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz