Šperky nemusí být stejné, zkuste asymetrii

zpět

Baví váš šperky a rádi vymýšlíte nový styl? Co třeba vyzkoušet asymetrii šperků. Už dávno neplatí, že vše musí být podle pravidel. Naopak! Náušnice nemusí vypadat stejně, šperky lze různě vrstvit a míchat tak, aby výsledek byl zkrátka originální. Je to snadné a především zábavné.

Každá náušnice jiná

Jak říkaly naše babičky, „každý pes, jiná ves“. Přesně tak bychom mohli pojmenovat asymetrické šperky, které jsou různorodé a zaujmou na první pohled. Tento hit pochází z Itálie a velmi rychle si získal své oblíbence po celém světě, České republiky nevyjímaje. Mistrem v asymetrii je značka JwL Jewellery. Přináší náušnice, kdy každá je zcela jiná. Jednu náušnici zdobí perlička, druhá pouze září čirými zirkony v podobě záušnice.

Nechte vyniknout krásu šperků
Neméně krásné jsou stříbrné asymetrické náušnice s pravými bílými perlami a zirkony. Mimochodem pravé perly jsou dalším velkým trendem současné doby. Perly nepatří pouze do náhrdelníku, ale vypadají skvěle také v podobě náušnic.

Buďte kreativní
Asymetrii si však můžete vytvořit také sami. Stačí si vzít na každé ucho jinou náušnici, například jednu visací a druhou pecičku. Fantazii se meze nekladou a čím nápaditější budete, tím lépe.

Vrstvení šperků
Určitě znáte to těžké rozhodování, které šperky si dneska zvolit? Proč vybírat jen něco, když můžete mít prakticky všechno. Zkuste své šperky vrstvit a nebojte se je originálně kombinovat. Můžete rovnou vsadit na různé typy kovů. Už dávno neplatí, že žlutá a stříbrná k sobě nepatří. A pokud si vezmete tři náhrdelníky různé délky, docílíte zajímavého efektu. Ovšem vrstvení by mělo mít určitý řád. Můžete vybrat několik jednoduchých řetízků a na jeden navléci výraznější přívěsek, který na sebe strhne pozornost.

I náhrdelník si zaslouží vaši pozornost
Pohrát si lze také s krátkým náhrdelníkem. Můžete zvolit jeden krátký a druhý hodně dlouhý, dohromady se budou zajímavě doplňovat. Zajímavou asymetrii vám také mohou nabídnou i přívěsky, které krásně doplní váš styl.

V jednoduchosti je krása
Pokud se rozhodnete šperky různě kombinovat, pak vězte, že stále platí pravidlo, které poukazuje na to, že v jednoduchosti je krása. Stačí, aby jeden šperk byl dominantní, a všechny ostatní už jen podtrhnou celkový design. Originální a bohatě zdobený náhrdelník je natolik výrazný, že například náušnice mohou prakticky nenápadné. Stejně tak majestátní a bohatě zdobený náramek na sebe strhne všechnu pozornost.

Nebojte se broží
Dalším zajímavým trendem se staly brože. Nosily je naše babičky, maminky a nyní jsou opět v módě. Stačí je vetknout do klopy saka, na tričko, kabát, čepici či šálu a získáte tak originální trendy look. Naprosto jedinečné jsou brože „jelínci“ nebo „sovičky“, které budou také zajímavým dárkem.

alt. text


vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz