Stále elegantní Richard Gere

zpět

Nejen úspěšný herec, ale i muž, který má neměnnou image elegána... Richard Gere se narodil 31. 8. 1949 ve Philadelphii, ve státě Pensylvania v USA do muzikální rodiny. Nejenže se naučil díky rodině hrát na klavír, kytaru a trubku, ale věnoval se i studiu filozofie a východního náboženství. Během studií už začal koketovat s divadlem a pak přišly i filmové role.

V roce 1975 pak zaznamenal první filmový úspěch. A od té doby se nabídky jen hrnuly a v roce 1980 se stal filmovou hvězdou díky roli ve filmu Americký gigolo. Dalším průlomovým filmem byla komedie Pretty Woman.

Hrál po boku slavných hvězd jako např. Bruce Willise, Julie Roberts, Sharon Stone, Jodie Foster, Seana Connery, Catherine Zeta Jones, Helen Hunt a mnoha dalších. Poprvé se oženil až v roce 1991, a to se supermodelkou Cindy Crawford. Jejich manželství ale vydrželo jen čtyři roky. Jeho druhou osudovou ženou je Carey Lowellová, která mu v roce 2000 porodila syna Homera Jamese Jigma a dva roky na to se Richard s Carey oženil. Zdá se, že toto manželství je dosud šťastné.

Richard Gere


O Richardu Gere se dobře ví, že má velmi pozitivní vztah k buddhizmu a angažuje se v aktivitách na pomoc Tibetu a dalajlámy. Snad i proto si váží života a pečuje o sebe jak jen je to možné. Dokonce se stal i vegetariánem.

Ke všem těmto Richardovým přednostem můžeme přisadit ještě jednu nezanedbatelnou, a to je, že má velmi dobrý vkus, co se týká oblékání. Za všech okolností v něm vidíme elegána a svým osobitým kouzlem a šarmem ovlivňuje mnoho žen.

Rád se obléká, a to nejen do společnosti, do obleků. Součástí je kvalitní košile nebo svetřík. Kravata nebo slavnostnější motýlek celý oblek dozdobí. Snad jen, pokud volí volnější sportovní styl, nosí pod sako nebo košili bílé tričko. Ve volném čase nosí občas i džíny, ale v těch ho moc často nevidíme.

Pořizuje si kvalitní oblečení od známých značek jako je např. Armani, Gucci, Prada, Versace apod.

Ať je to jak chce, i když je Richard Gere už starší pán a na nose mu natrvalo přibyly brýle, je to stále idol mnoha žen.

Zdroj: www.modsa.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz