Stanou se boty bez podpatku novým hitem pro každou milovnici módy?

zpět

Dnes už je možné opravdu cokoliv, dokonce i boty, kterým chybí podpatky. Antonio Berardi je klíčovou postavou v dnešním módním světě, ale boty, které uvádí na trh jako svůj nový hit, jsou víc než extravagantní. Odborník žasne, laik se diví. Dá se na tom vůbec chodit?

Jestliže se na tyhle boty díváte zepředu, není vám na nich na první pohled nic divného, snad jen ta hodně vysoká platforma. Ale podáte-li se ze strany, řeknete, neuvěřitelné, vždyť ty boty nemají podpatek. A přesto se na nich chodit dá.

Je ovšem nutné, aby žena svoji váhu přenesla na bříška a prsty nohy. To znamená, že se v takových botech nedá jít hned napoprvé bravurně.

Chce to trochu tréninku a tedy trochu chůze nanečisto. Ani náhodou v nich není možné chodit celý den, protože chůze je značně vysilující.

Ženy, které mají problém s výškou, tím se myslí, že jsou malé a chtějí se vytáhnout, pro ně jsou boty bez podpatku výhodou. Dokáží vás povytáhnout skoro o 11 cm.

Je to tím, že vlastně stojíte jakoby na špičkách a navíc pod prsty máte asi 6 cm platformu. Ano, je to asi dost nezvyklé, ale těžiště boty musí být pevné, když už chybí podpatek a vy se nemůžete tím pádem opřít o patu.

U nás se asi takové boty moc prodávat nebudou, a to nejen pro jejich vysokou cenu, ale i pro jejich extravagantní vzhled. Většina žen, by si řekla, že si v nich nemíní ničit nohy a zvolí raději pohodlnou chůzi v botách na podpatku.

Ovšem světově proslulé celebrity, kterým neunikne žádná netradiční módní novinka a hlavně pasou po extravaganci, ty si prostě boty koupí za každou cenu, aby se něčím lišily. Přitom cena pro ně nehraje žádnou roli. Ony si to prostě mohou dovolit.

Patří mezi ně např. Victoria Beckham, Gwyneth Paltrow, Uma Thurman, které za ně neváhaly utratit v průměru a přepočtu asi 50 tisíc korun.

Zdroj: www.moda.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz