Stříbrné vánoční dny

zpět

Užijte si kouzelnou vánoční atmosféru a navštivte veletrh, kde nebudou chybět tipy na dárky, krásné vánoční dekorace, zábava pro celou rodinu a samozřejmě požitek i pro chuťové buňky, včetně nabídky bezlepkového trhu.

Veletrh vám nabídne více než 10 000 zajímavých tipů na vánoční dárky pro vaše blízké. Seznámíte se s produkty tradiční českých firem, s nezávislou autorskou módou, osobitými a originálními šperky a stylovým designem ve speciální Fashion zóně, což jistě ocení především dámy. Samozřejmostí je také rukodělná tvorba a lidová tvořivost ve speciální sekci Český jarmark.

Přímo na veletrhu si budete moci sami vyzkoušet tematicky zaměřené tvoření pod vedením odborníků Kreativ market & Milujeme papír, což vás i vaše děti bude jistě bavit. Je to příjemné zpestření klasického programu. Uvidíte sami.

Můžete se těšit i na vánoční hody, které jistě uspokojí každý mlsný jazýček. 15.12.bude součástí programu navíc i bezlepkový trh.

Kdy:
13.-16.12.2018

Kde:
PVA EXPO Praha

Více informací:
www.pvaexpo.cz

Další tip na vánoční dárky:
Všechny dárky pohodlně, přehledně a na jednom místě naleznete na www.vivantis.cz, udělejte radost vašim blízkým dárky, které opravdu chtějí.
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz