SUMMER OF LOVE 2008 "Closer To Your Heart"

zpět

OPEN AIR ELECTRONIC MUSIC FESTIVAL
SOBOTA 16.08.2008 / ZÁVODIŠTĚ PARDUBICE / HIPODROM / ČESKÁ REPUBLIKA

Jaké bude Summer Of Love 2008 ?Close To Your Heart??

Už teď se můžeš těšit na další, už 12 ročník nejpopulárnějšího českého taneční festivalu. Na celkem 6 až 7 pódiích se představí přes 80 vystupujících, světových hvězd a slavných headlinerů, stejně jako nových talentovaných osobností.

Hlavní pódium nabídne pestrou směsici různých stylů, vystoupí zde nejméně tři světově proslulí headlineři, doplnění mnoha dalšími kvalitními jmény. První zveřejněná jména z hlavního pódia jsou: koncertní show legendární skupiny Stereo MCs, závan berlínského svěžího soundu M.A.N.D.Y. či Apparata a ranní set s východem Slunce v podání DJe Rushe.

Po velkém úspěchu tranceového pódia se naše pozornost bude upínat právě tímto směrem. Trance - progressive pódium se bude jmenovat United Music DJ stage a bude velkým překvapením ve spolupráci s United Music. Na line up se už nyní můžete těšit, stejně jako na speciální vizuální a světelné ztvárnění pódia.

Drum'n'bassové Take Control stage bude letos na větším prostoru, se silným zvukem a mnoha dalšími vylepšeními. Opět vzniká ve spolupráci se Sukim a IM Cyber a zatím prvními zveřejněnými headlinery jsou Teebee & Calyx v back2back setu.

Techno pódium představí mnoho aktuálních techno jmen, zůstaneme věrni tradici a tak zde uslyšíte i mnohými tak oblíbený hardstyle. Zatím je zveřejněn z line upu pouze německý top producent a vynikající DJ Gregor Tresher.

Zdroj: www.fotodance.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz