Sunshine

zpět

Hudební formace, která v součastnosti patří k nejoblíbenějším tuzemským kapelám vůbec, oznámili svůj podzimní pražský koncert.

Vstupenky na výše uvedené koncerty jsou k dostání v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal za 200,- Kč + poplatky, na místě za 250,- Kč.

"Sunshine jsou bezesporu jednou z našich nejvýraznějších současných kapel. Jako jedni z mála mají také bohaté zkušenosti ze zahraničí, nahrávali a koncertovali například v USA a Japonsku. Jejich fanouškovská základna utěšeně vzrůstá a pověsti o jejich strhujících koncertech se šíří jako lavina."

Kapela pochází z Tábora na jihu Čech z podhoubí tamní HC scény. Nicméně jejich texty jsou zpívány anglicky. Proslavili se svými divokými koncerty. Jejich pódiová show jasně převyšuje každou průměrnou kapelu a nechává daleko za sebou dočasné hvězdičky populární hudby. Soustředěni na vzájemně se proplétající motivy s psychedelickým podtextem rušenými punkovými výpady a tranceovými bicími, předvádějí na pódiu strhující divadlo, jež obstojí i ve srovnání se světovými hvězdami.

Zdroj: www.kdykde.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz