Super rty za minutu

zpět

Chcete docílit plných rtů, které zaujmou nejednoho mužského? Proč ne, máte je mít. Plné rty jsou rozhodně módním trendem, zvýší vám sebevědomí a můžete na ně lapit jakéhokoli chlapa. Podle psychologů muži tuto ženskou ozdobu vnímají jako přirozený signál plodnosti, který je vyzývá k lovu. Tak se na ně, milé dámy, vrhněme.

zena


Jak úzké rty nafouknout? Jednoduše natřete je přírodním kolagenem. Ten pokožku rtů vypne a tím opticky zvětší jejich objem. Na tuto tajnou zbraň nezapomeňte před žádnou party či večírkem, i když, neměla by ve vaší kabelce chybět při jakékoli příležitosti.

rtěnky


Dbejte na jedno pravidlo: používejte světlé odstíny rtěnek, právě ty totiž rty opticky zvětší, tmavé odstíny a barvy je naopak zúží, vyhněte se tedy tmavě rudé, hnědé nebo borůvkové rtěnce.

lesky


Naopak pokud budete používat perleťové tóny či lesky na rty, budete mít rty přímo k zulíbání. Nejlepší jsou ty se třpytkami, právě tyto jsou totiž ještě víc účinné a vaše rty se úžasně zvětší.

Tip:lesky na rty mohou mít různé příchutě, vůně a barvy. Mohou být zabarveny lehce dorůžova, dočervena nebo být bezbarvé. Ještě jako bonus mohou být se třpytkami, od kterých se odráží světlo a dělají díky tomu se rty divy, třpytky mohou být taky v různých barvách. Příchutě a vůně si můžete vybrat od ovocných, přes čokoládové po žvýkačkové. Jahodová, ananasová, banánová nebo pomerančová vyberete si přesně podle toho, jaké ovoce máte nejraději. Pokud jste milovnice čokolády, může vám lesk dokonce pomoci při dietě a zabránit přejídání se sladkostmi na rtech budete mít neustále čokoládovou chuť a té skutečné čokoládě se, alespoň po dobu chutě lesku, vyhnete, protože to bude mnohem snazší. Na výběr máte také různé aplikátory víčko s houbičkou na tyčce, víčko odšroubujete, nanesete lesk a v případě potřeby můžete houbičku ihned a přesně nasáknout leskem, případně přebytek otřít o okraj tubičky, díky tomuto aplikátoru se přesně strefíte a nikde nepřetáhnete. Nebo v provedení jako stíny odšroubujete víčko a lesk nanášíte na rty prstem, poté víčko opět přiklopíte a dále ty, které mají pod víčkem tubičky malý otvor, tím lesk přiložíte ke rtům a lehce nanesete i bez zrcátka. Tak teď už si jen správně vybrat!

Zdroj: www.moda.cz


vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz