Švýcarsko vás jednoduše nadchne

zpět

Švýcarsko je sice jeden z nejmenších států ve střední Evropě, ale nabízí atraktivní možnosti pro dovolenou. V létě můžete ocenit více než 60 tisíc km pěších stezek, nebo průzračná jezera, která přímo vybízejí k vyzkoušení plachtění či surfování.

Cestujte sami:
Vyzkoušejte jízdenky Swiss Travel System, návštěvníkům ze zahraničí nabízí kromě neomezeného cestování vlaky, autobusy a loděmi řadu doplňkových služeb.

Swiss Peak Pass
Cestujete horským vlakem, jedině tak poznáte i ty nejodlehlejší kouty Švýcarska. Cestou vás budou lákat snová panoramata, idylické vesničky, majestátní vrcholky hor a rozlehlá jezera. Co víc si přát?

Jízdenku Swiss Peak Pass je možné dokoupit k 4dennímu nebo 8dennímu Swiss Pass v 1. nebo 2. třídě. Swiss Peak Pass vás opravňuje k neomezenému využití horských vlaků a lanovek na 8 různých vrcholů Švýcarska. Jízdenka je v nabídce pouze pro rok 2014, kdy se slaví 25. výročí fungování jízdenky Swiss Pass.

Musíte navštívit:
Bodamské jezero - druhé největší jezero v celých Alpách, v okolí jezera je mnoho cyklostezek či vesnice Romanshorn, kde najdete zámek starý 1200 let.

Ženevské jezero - po Balatonu je to druhé největší jezero v Evropě. Na jeho švýcarské straně můžete navštívit města jako Lausanne nebo Montreux. V okolí jsou vinice a kopcovitá krajina.

Švýcarské Alpy - mohou se pochlubit největší koncentrací ledovců v Evropě. Oceníme především krásný výhled, rostliny a čistý vzduch.

Údolí sýru Gruyére - jedině zde můžete ochutnat vyhlášený švýcarský sýr Gruyére. Můžete navštívit města jako Molesón či Fribourg.

Údolí sýru Emmental - v celé lokalitě je více než 200 vesnických sýráren, které vyprodukují více než 10 tisíc tun Emmentalu. Nechte se zlákat, sýry jsou opravdu výborné ;-)

Více informací (a zdroj foto):
www.mojesvycarsko.com/sts
www.SwissTravelSystem.com


vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz