The Australian Pink Floyd Show: THE WALL

zpět

Nejslavnější tributní kapela na světě The Australian Pink Floyd Show, se k nám po roce, vrací! Ovšem pozor, ve zcela nové, unikátní show! Ohromující, nová produkce je plná animací, obrazů, laserů, světělných efektů a nafukovacích překvapení. Chybět nebude ani speciální "Greatest Hits" přídavek.

1.2. 2009 OSTRAVA, ČEZ ARÉNA
2.2. 2009 PRAHA, TESLA Aréna (HC Sparta)

Fantastičtí muzikanti The Australian Pink Floyd Show dali tuto novou, famózní show dohromady jako oslavu 30. výročí vydání klíčové klasické rockové opery Pink Floydů "The Wall" (1979). Turné startuje již nyní v říjnu 55 koncerty v Americe a po novém roce se přehoupne přes oceán k nám, do Evropy, do ČR!

Hey you


Nové show představuje kompletní album ve své majestátní celistvosti. Každý song je klasickým rockovým mistrovským kouskem, notou po notě! Live nebylo toto album celých 25 let k vidění, od dob, kdy ho ještě hráli samotní Pink Floyd! Nyní je však zpátky, v celé své slávě a bombastičnosti, v podání skupiny, která je celosvětově uznávaná jako absolutně nejlepší existující tributní kapela!

Run like hell


Zcela nový zvuk a světelná show přináší spolu s novými projekcemi, lasery a nafukovadly pravděpodobně největší, skutečně ohromující hudební zážitek, který na 100% uspokojí a maximálně potěší všechny fanoušky legendárních Pink Floyd. The Australian Pink Floyd Show jsou velmi talentovaní muzikanti, úzkostlivě dbající na sebemenší detail v hudebním vyjádření svých vzorů, a tak přináší opravdu naprosto věrnou show, která nenechá žádného fanouška Pink Floyd chladným. Celá kapela a každé jejich show je nadšeně podporováno samotným Davidem Gilmourem, a tak si můžete již brzy opět poslechnout a pocítit tu jedinečnou mrazivou atmosféru dokonalosti koncertů slavných Pink Floyd! "Comfortably Numb", "Hey You", "Another Brick In The Wall", "Run Like Hell" a další songy u nás opět zazní!

Zdroj: www.ticketportal.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz