Tipy na nákup - dárky


Tipů: 31
další stránka
Stránka: 1 2 3 4 ... 6

VIVANTIS.CZ | vivantis.cz

Tipy na skvělé vánoční dárky

Není třeba si lámat hlavu s dárky. Vánoce mají být svátky klidu a proto raději vsaďte na jistotu a dárky, které budou trefou do černého. My totiž víme, jak na ně. Odměnou pro vás budou rozzářené oči vašich blízkých a Vánoce, které si opravdu užijete.

více ...

BABYLISS PRO | vivantis.cz

BaByliss PRO Profesionální žehlička na vlasy

Vyberte si profesionální žehličku na vlasy v designu, jaký se líbí právě vám. Upravovat vlasy vás bude bavit o to víc. Žehlička BaByliss PRO nabízí ionizační funkci, díky které budou vlasy krásně rovné a hladké po dlouhou dobu. Vyzkoušejte.

více ...

LINZICLIP | linziclip.cz

Linziclip - stačí sepnout a jít

Linziclip je zcela nově vyvinutý, ozubený a plně patentovaný vlasový skřipec, který vás uchvátí stejně tak, jako uchvátil celý svět! Novinka v ČR.

více ...

CENTRUMDIALOG | centrumdialog.cz

Adopce afrických dětí

Zapojte se do Projektu pomoci na dálku a změňte alespoň jeden dětský život. Stačí 600 Kč měsíčně. Za zaslanou částku je hrazeno školné, uniforma, školní pomůcky, případně i základní zdravotní péči, batohy, obuv aj.

více ...

FRIEDRICH LEDERWAREN | sperky.cz

Šperkovnice Savanah

Šperkovnice kulatého tvaru pro bezpečné uložení vašich třpytivých klenotů. Vyrobená z kvalitní kůže, v módní fialové barvě. Všechny šperkovnice Friedrich Lederwaren jsou systematicky rozčleněny, celý vnitřní prostor je dobře využit.

více ...

TANGLE TEEZER | krasa.cz

Profesionální kartáč na vlasy

Vytvořil ho světově proslulý kadeřník celebrit Shaun P., který tímto výrobkem ze dne na den ohromil celý kadeřnický svět. Tangle Teezer doporučují přední vlasoví stylisté, prodávají ho nejlepší kadeřnické salony a je ověnčen nespočtem různých ocenění.

více ...
Tipů: 31
další stránka
Stránka: 1 2 3 4 ... 6

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz