Tipy na nákup - parfémy


Tipů: 59
další stránka
Stránka: 1 2 3 4 ... 10

VIVANTIS | vivantis.cz

Oslavujeme ženy 8.3.

Neopomeňte Mezinárodní den žen a udělejte té své radost nečekaným a milým dárkem, který potěší. Ať už ji pozvete na večeři, koupíte květinu, nebo okouzlující parfém, určitě jí uděláte radost.

více ...

COTY | parfemy.cz

Okouzlující vůně Katy Perry Indi Visible

Výrazná orientální vůně pro ženy. Hlavu tvoří růžový pepř, rum a švestka. Srdce patří kokosu, gardénii a fazoli tonka. V základu se rozvoní pačuli, santalové dřevo a pižmové akordy. S touto vůní vás už nikdo nepřehlédne.

více ...

DKNY | parfemy.cz

DKNY DKNY Nectar Love

Přivítejte jaro novou okouzlující vůní z dílny slavné americké značky DKNY. Určitě si i vy doslova zamilujete omamné květinově orientální tóny, které vás ovanou všudypřítomným závojem. Udělejte si radost, nová vůně vás potěší.

více ...

MOSCHINO | parfemy.cz

Moschino Cheap & Chic Chic Petals

Toaletní voda Cheap & Chic Chic Petals od značky Moschino je květinově-ovocná vůně pro dívky a ženy, kterou vytvořil známý parfumér Guillaume Flavigny. Nechte se unést opojnou vůní exotických květin a ovoce, která vám dodá přirozené sebevědomí, šarm a přitažlivost.

více ...

VERSACE | parfemy.cz

Versace Bright Crystal

Květinově-svěží vůně. Jemná smyslnost, křišťálová průzračnost a třpytivý. Vzácný šperk vytříbené krásy je plný osvěžujících a chvějivě květinových tónů. Fascinující a rozkošná vůně je určena ženě Versace, silné a sebevědomé, ale zároveň žensky smyslné a okouzlující krásce, nechte se zlákat i vy.

více ...

CALVIN KLEIN | parfemy.cz

Calvin Klein Eternity Summer 2016

Světoznámá módní značka Calvin Klein přináší další letní specialitu pro ženy s názvem Eternity Summer 2016. Jedná se o květinovou vůni, která v sobě ukrývá květ hrušky, bergamot a lístky palmy v úvodu. Poté se o slovo přihlásí frangipani, tuberóza a jasmín a na závěr se rozvine vanilka, pižmo a bílé dřevo.

více ...
Tipů: 59
další stránka
Stránka: 1 2 3 4 ... 10

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz