Tónovací emulze vám v zimě rozzáří pleť

zpět

Tónovací emulze zajistí bezchybný vzhled pleti a její dokonalé barevné sjednocení. Zároveň slouží i k hydrataci pleti, proto by se měla stát nezbytnou součástí vaší kosmetické výbavy. Hodí se pro každodenní použití a zajímavé je na ní například to, že je určena nejen pro ženy, ale i pro muže.

Tónovací emulze se nanáší na celý obličej pro barevné sjednocení a pro dodání potřebné hydratace. Směle se může používat místo make-upu. Na rozdíl od něj je totiž plně transparentní a přesto dovává pleti všechny potřebné živiny. Tónovací emulze obsahuje například olivový olej, za pomoci kterého pleť pěstí, chrání a vyhlazuje. Oživuje vlastní odstín pleti, zároveň dodá obličeji tu správnou barvu a vyrovnává drobné nepravidelné projevy pokožky.

Zajišťuje bezvadný vzhled pleti díky své nemastné konzistenci, je vhodná pro všechny typy pleti a pro každý věk. Pro mastnější pleť s projevy akné se hodí speciální matující emulze, která pleť nejen sjednotí, ale i ošetřuje. Tónovací emulze se na obličej roztírá nejlépe pomocí prstů až do okamžiku, kdy je pletí dokonale vstřebána.

Nakonec pleť ještě rovnoměrně poprašte sypkým pudrem, který vše zafixuje na delší dobu, takže vám dokonalý vzhled pleti vydrží po celý den.

Tónovací emulze se používá i pro opálený vzhled buďto přímo po letní dovolené nebo i během celého roku, kdykoli chcete mít opálený vzhled pleti. Navíc emulzi můžete aplikovat na celé tělo, například pro barevné sjednocení dekoltu, kdy jej odhalíte na plese v šatech či v topu s velkým výstřihem. Po nanesení emulze můžete případně použít korekční tyčinku pro zakrytí jednotlivých nedostatků pleti v podobě pupínků nebo akné.

A pozor! Tónovací emulze je vhodná i pro muže, může se stát skvělým přípravkem pro dodání opáleného vhledu a sportovního charakteru a zároveň plnohodnotně ochránit pleť před nepříznivými vlivy.

Zdroj: www.moda.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz