Toužíte po sexy pohledu? Pak vyzkoušejte permanentní řasy!

zpět

Dlouhé a husté řasy už nejsou pouze výsadou žen, které byly obdarovány přírodou. Dlouhodobé prodlužování řas se objevilo relativně nedávno, a hned se v krátké době stalo obrovským hitem, který sklízí samé pozitivní názory! Už nemusíte každé ráno mučit řasy několika vrstvami extraprodlužující řasenky – stačí si nechat prodloužit řasy a vašemu sexy pohledu nikdo neodolá!

Novou techniku prodlužování a zahušťování řas lze označit za revoluční. Pryč jsou doby, kdy ženy mučily svá víčka nalepováním jednorázových umělých řas, které často ještě navíc provázely pěkně zarudlé a podrážděné oči. S touto technikou se vám nestane ani to, že vám řasy „upadnou“ do sklenky vína. Nová technika přináší metodu „řasa na řasu“. Řasy vám nebudou nijak vadit, působí naprosto přirozeným dojmem, jsou odolné vůči vodě a můžete si je libovolně natočit. Existuje množství různých délek i šířek, záleží pouze na vašem vkusu a požadovaném výsledném efektu. Takto speciálně upevněné řasy nejsou náročné na údržbu.

Poznejte technologii permanentních řas
Umělé řasy jsou v podstatě tenká syntetická vlákna, vyrobená z antialergenního materiálu. Řasy se nalepují pomocí speciálního medikálního lepidla, a to jednotlivě, již zmíněným postupem „řasa na řasu“. Pravým řasám tento postup nijak neuškodí, nezabrání ani nezpomalí jejich přirozený růst, za pár dní se tedy můžete kochat z ještě delších řas, protože uměle nalepené porostou rovnoměrně s vašimi přirozenými řasami. Standardní délky permanentních řas se pohybují v rozmezí od sedmi do sedmnácti milimetrů. Skvěle se tedy přizpůsobí tvaru oka a podle nálady si můžete nechat velmi přirozené a nenápadné anebo až velmi extravagantní. Řasy jsou navíc již nalíčené, takže se každé ráno nemusíte obtěžovat s řasenkou. Aplikace řas trvá dvě až tři hodiny, doba je přímo úměrná počtu. Pokud si chcete řasy udržet dlouhé, husté a okouzlující, je nutné je pravidelně doplňovat – tento proces bohatě stačí opakovat jednou za měsíc.

Péče o permanentní řasy
Kromě prvních osmačtyřiceti hodin po prodloužení, kdy je nutné se vyhnout kontaktu s vodou, nemusíte o permanentní řasy nijak zvlášť pečovat. Důležité je pořídit si odličovadlo na bázi vody, ne alkoholu. Dobré je také vyvarovat se tření očí nebo tahání za řasy. Není vhodné používat řasenku, a pokud ano, tak pouze nevoděodolnou, kterou je nutné každodenně smývat. Umělé řasy by se jinak mohly poškodit tím, že na sebe navážou vrstvu řasenky, která se pak velmi těžko smývá.

Jaké jsou ceny permanentních řas?
Postup prodloužení a zahuštění řas je nutno rozdělit na první aplikaci a následné doplňování, které postačí provádět ideálně jednou za tři až čtyři týdny. Ceny za první aplikaci řas se v renomovaných salónech pohybují od 2000 korun, na jedno oko se pak průměrně aplikuje čtyřicet až osmdesát kusů umělých řas.

Pakliže požadujete větší hustotu, je samozřejmě možné provést, ovšem zde se opět musí počítat s kalkulací ceny. Některá studia nabízejí v ceně první aplikace také první doplnění, což je velmi výhodné, protože cena pravidelného doplňování se standardně pohybuje okolo 500,- Kč, což opět záleží na salónu a počtu aplikovaných řas. Díky tomuto postupu a pravidelné péči se můžete těšit z permanentně krásných, přirozených, dlouhých a hustých řas, které se stanou vaší pýchou.

Nenechte si ujít trend číslo jedna – barevné řasy
Nejen délka a hustota řas, ale také jejich barva může skvěle doplnit vaši image. Permanentní řasy se nevyrábějí pouze v základních barvách, což jsou odstíny černé a hnědé, ale setkáte se zde s širokou škálou nejrůznějších odstínů, nevyjímaje například růžovou nebo červenou. A protože se vlákna aplikují na vaše přirozené řasy, výsledný efekt vytvoří přechodové barvy, které si na první pohled zamilujete!

Ne nadarmo tato novinka doslova otřásla světem. Prodloužení řas je neviditelné zblízka, ale značené na první pohled již z dálky! Vyzkoušejte také tento trend, který vás promění v sexy dračici!

Zdroj: www.moda.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz