TRADIČNÍ RUSKÝ LEDOVÝ CIRKUS

zpět

RUSKÝ LEDOVÝ CIRKUS NA TURNÉ V ČR

NEVĚŘÍTE, ŽE MEDVĚDI UMÍ BRUSLIT?

Tradiční, světoznámý ruský ledový cirkus zavítá po 25ti letech na 12 představení. Ta se odehrají na zimních stadionech českých měst.

Ruský ledový cirkus patří k celosvětové špičce. Na světě existuje pouze tento cirkus, který má bruslící medvědy, kteří se pohybují skoro jako lidé. Kromě nich uvidíte také cvičené kočky a pejsky a spoustu artistických výkonů ve výpravné kostýmní show. Celkem vystoupí přes 35 nejlepších ruských artistů a drezérů. Představení je samozřejmě určeno zejména pro děti, ale jistě si jej užijí i dospělí.

I když je ledový cirkus poměrně mladý v cirkusové rodině, existuje pouze něco přes 40 let, získal si bezpochyby celosvětové uznání jako jeden z nejokázalejších uměleckých žánrů. Ruský ledový cirkus není klasickou lední revue, ale spíše cirkusovým představením na ledě. Každé číslo představuje cirkusový výkon a záměrem choreografie je vytvořit osobitou atmosféru. Účinkování v tomto cirkusu vyžaduje od artistů perfektní ovládání krasobruslařských technik a zároveň špičkové provedení nejednoho cirkusového výkonu-to je specifikum ledového cirkusu. Každý artista, byť sólista v jednom čísle, vystupuje i v několika dalších. V programu "Ledová fantazie" uvidíte náročné kombinace akrobatického skákání, žonglování, akrobacie na tyči.... samozřejmě všechno na bruslích. Program už procestoval kus světa a svoje diváky našel v Indii, Maďarsku, Kataru, Číně, Francii, USA,....

Záměrem cirkusu není zůstat na jednom místě v Praze, ale naopak se vypravit i do jiných měst.

Zdroj: www.ticketportal.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz