Trampolíny pro celou rodinu

zpět

Také vaše děti zatoužily po trampolíně? Pak neváhejte jim toto přání splnit, protože trampolína přináší nejen mnoho zábavy, ale také zdravého pohybu, které děti, ale i my dospělí, tolik potřebují. Trampolíny se staly doslova fenoménem současnosti. Aktivní a bezpečná zábava pro celou rodinu, jednoduché sestavení a vysoká odolnost. Trampolínu můžete využívat prakticky po celý rok, nejvíce však právě v letním období, kdy trávíme na zahradě většinu volného času. Přinášíme trampolíny v akci za velmi příznivé ceny.

Dopřejte dětem radost z pohybu

Tráví vaše děti hodně času u televize nebo u počítače a hraní venku je příliš nebaví? Dejte jim tu nejlepší motivaci. Aktivní pohyb, který je zároveň zábavný, je pro děti nesmírně důležitý. Obzvlášť pak v létě je velmi důležité být venku, co nejvíce to půjde a naopak omezit televizi na minimum. K oblíbeným klouzačkám, houpačkám a pískovištím pořiďte dětem ještě jednu atrakci, kterou je trampolína. A především myslete také na to, že zahradní trampolína je výborným prostředkem k hubnutí také pro nás dospělé. No není to ideální „zabít dvě mouchy jednou ranou“?

Zahradní trampolíny – aktivní zábava pro každého
Pro děti je pohyb nesmírně důležitý. Časté vysedávání u televize vede k ochabování svalstva a hromadění škodlivých látek v těle. Vzniká tak samozřejmě také nadváha, která je pro dětský organismus velmi nebezpečná. Děti, kterým chybí pohyb se snadněji unaví, zadýchávají se a také jejich imunitní systém je oslabený. Ideální je spojení aktivního pohybu s pobytem na čerstvém vzduchu. Jenže děti se nedokážou přinutit k něčemu, co je nebaví. Je ne nás dospělých ukázat jim, že pohyb může být zábava. Dětská trampolína vám to velmi usnadní.

Zahradní trampolína představuje ideální řešení
Jednoduše ji umístíte na zahradě a můžete „skákat“ celá rodina. Na trampolíně se dá zažít spousta zábavy. Navíc odborníci se shodují na tom, že skákání na trampolíně je velmi zdravé. Trampolína pro děti podporuje krevní oběh i lymfatický systém, napomáhá odplavování toxinů a odpadních látek z těla. Posiluje imunitní systém, srdce a plíce. Navíc při skákání na trampolíně se pěkně zadýcháte, aniž byste zatěžovali kolena a klouby. Existuje dokonce i cvičení, které využívá trampolíny. Za jednu hodinu zaplatíte „hříšné“ peníze. Přitom si můžete pořídit jednoduše trampolínu domů (pokud tedy máte zahradu). Vynaložená investice se vám brzy vrátí.

Skákejte tak dlouho, dokud vás to bude bavit
Skákat na trampolíně můžete prakticky jakkoliv. Pokud nemáte žádné zkušenosti, stačí jen získat určitou kontrolu nad svými pohyby. Pro kolena a klouby je to mnohem menší náraz, než například při skocích přes švihadlo, běhu a jiných fyzických aktivitách. Odrážíte se, ale neskáčete. Skákat můžete jakkoliv vás napadne, snožmo, ze strany na stranu, běhat dokola, točit se, zkrátka fantazii se meze nekladou.

Důraz na bezpečnost
Trampolíny s ochranou sítí a žebříkem pro snadný vstup jsou komfortní, nemusíte se obávat pádu, protože síť zajišťuje dokonalou ochranu. Velmi výhodné jsou tyče od ochranné sítě, které směřují až k zemi. Robustní a stabilní konstrukce zajišťuje ty nejlepší vlastnosti. Trampolíny jsou spolehlivé, kvalitní a především bezpečné. Nehrozí riziko úrazu. Děti by se mohly pouze zranit na žebříku, proto je vhodné je při vstupu a výstupu z trampolíny kontrolovat (zejména menší děti).
Zdroj:
www.nabytek-forliving.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz