Trendy barvy laků na nehty pro letošní rok

zpět


Většina lidí si při prvním kontaktu s jiným člověkem všimne nejprve jeho rukou. A nejvíce na nich vynikají nehty. A jak by pěkné nehty měly vypadat? Určitě upraveně - čisté, vytvarované, kůžička kolem nehtů musí být jemná a hladká, bez ošklivých záděrů a šupinek.

Pokud budeme nehty lakovat, musíme se řídit několika pravidly:

Vyleštíme - povrch nehtů vyhladíme leštičkou, tím je i účinně promasírujeme
Odmastíme - před nanesením laku odstraníme mastnotu. Tyčinku s vatou namočíme do odlakovače a nehty jí otřeme. Pak je opláchneme a dobře osušíme
Zpevníme - na nehty naneseme zpevňovač nehtů. Vyztuží a nevysušuje
Vybarvíme je - jemnými tahy štětečku natíráme lak na nehty. Stačí dvě vrstvy, ale každá musí dobře zaschnout
Vyztužíme - vrstva vrchního laku dodá nehtům potřebnou pevnost a lesk
Nehty lakujeme v pořadí ukazováček, prostředníček, prsteníček, malíček. Končíme palcem.

Ne všechny ženy se mohou chlubit vlastními krásnými nehty. V takovém případě máme dvě možnosti:

Koupit si umělé nehty v drogérii a pomocí přiloženého lepidla a návodu nalepit. Jejich trvanlivost nebývá dlouhá, maximálně týden

Navštívit kosmetický salón a nechat si aplikovat umělé nehty od školené odbornice. Aplikace je složitější a navíc se doplňují a překrývají speciálním gelem, který se vytvaruje pod ultrafialovým zářičem

Obojí nehty, ať přirozené či umělé, natíráme lakem na nehty, případně na ně lepíme různé ozdoby z kamínků, perliček, proužků...

Inspirujte se na www.krasa.cz

A jaké jsou moderní barvy laků pro letošní rok?
Pořád je trendy francouzská manikúra, protože v přirozenosti je krása. K moderní, zaměstnané ženě patří elegance, a tu nehty nalakované ve francouzském stylu mají. Jak na to?

Po požití podkladového laku na celou plochu nehtu aplikujeme pouze na bílý okraj nehtu opravdu bílý lak. Buď si koupíme nalepovací šablonky, podle kterých špičku nehtu pohodlně zbělíme, nebo použijeme konturovací lak s tenkým štětečkem. Potom použijeme vrchní lak, který zabrání olupování bílého svršku. Místo bílého konturovacího laku je možno použít i suchou bílou tužku pod nehet. Musíme však bělení tužkou každý den opravit, protože se stírá.

Podkladový lak volíme ve světlejších barvách - světle růžová, lososová, béžová.

Novinkou je lak na nehty s duhovým efektem, který mění odstín podle toho, jak na něj dopadá světlo. Tento efekt poskytuje unikátní perleť ve složení laku. Vyrábí se ve více barevných odstínech, nové odstíny jsou lila a světle šedá.

Pro extravagantní ženy jsou pořád trendy smyslně červené saténové nehty s vysokým leskem, který nehty prozáří. Tuto barvu mohou však ženy, které se nebojí volit ji na večerní návštěvu divadla, koncertu nebo jen pro posezení ve dvou. Tuto a jiné výrazné barvy na nehtech muži milují.

Jen pro odvážné tu jsou nehty v barvě zelené, modré, temně fialové a černé. Skutečným hitem jsou nehty polepené různě barevnými ozdobami. Tyto výstřelky však rády ponecháme mladším ročníkům, pro které je to určitě IN.

I když nám paní Móda velí, pokud si nejsme jisté, zda volit ten či onen trendy odstín, zvolme raději klasiku, ta nic nezkazí. Na dovolenou k moři nebo na večer si pak můžeme dovolit něco extra. Fantazii se však meze nekladou ani v módě, tak vzhůru na nákup nebo do nehtového studia!

Zdroj: www.moda.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz