True JAZZROCK Night podruhé

zpět

S blížícím se jarem probíhají přípravy druhého ročníku festivalu True JAZZROCK Night. Místem pro ochutnávku hudebních lahůdek bude v pátek 21. dubna 2006 olomoucký U-klub.

Úvod festivalu bude patřit vystoupení muzikantky, jedné z nejpovolanějších. Letošní ročník zahájí první dáma české kytarové školy a nezaměnitelná osobitá písničkářka Dagmar ANDRTOVÁ-VOŇKOVÁ. Olomouckému publiku se představí po mnoha letech.

FACING WEST TRIO - česko švédská fusion kapela v sestavě: Rudy HORVAT - kytara, Ulf GJERDINGEN - baskytara a Tomáš MOHR - bicí a perkuse, nás převede svým houpavě nespoutaným projevem do druhé části večera. Uslyšíme průřez jejich širokou tvorbou od akustických skladeb až po rockový náboj velké ráže.

T4 - čtyři vynikající čeští muzikanti: klávesista a zpěvák Roman DRAGOUN, baskytarista Vladimí "Guma" KULHÁNEK, kytarista a zpěvák Stanislav "Klásek" Kubeš a bubeník Martin Kopřiva V závěru se můžeme těšit na nezaměnitelný styl skvělých instrumentalistů.

Můžeme se tedy těšit na prolínání různých hudebních směrů a vlivů. Výsledkem bude jistě nezaměnitelná pohoda a večer plný výborné muziky.

Zdroj: 2006.folqueen.com
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz