Vánoční dárek příjemně nečekaný: Darujte zážitek!

zpět

Svátky pokoje a radosti jsou za dveřmi a to nádherné předvánoční bláznění nabírá každým dnem na intenzitě. I když bychom Vás neradi připravili o chvilky toho jedinečného vymýšlení trefných dárků a následních bezvadných a výhodných nákupů, máme za to, že dobrých nápadů s pohodlnou realizací není nikdy dost. Jestli tedy Vaši blízcí bytostně netouží po slušivém pyžamu, vlněných ponožkách nebo nejnovějším parfému, existují i jiné způsoby, jakými udělat právě tyto pohodové Vánoce nezapomenutelnými minimálně do těch budoucích. Baví nás neobyčejné věci, proto přicházíme s dárky, které si opravdu užijete.

letadlo


Zážitek? A proč ne!
Co je to za dárek, nějaký zážitek, kdo to kdy slyšel, říkáte si. Jenže takový zážitek, to je rozhodně lepší dárek než třeba již zmíněné ponožky. Vy byste z nich měli bůhvíjakou radost? No tak vidíte. Ale kdyby vás vzal někdo na večeři s nefalšovanou celebritou... To už je jiná. Anebo si nechat navařit v klidu svého domova od profesionálního kuchaře, hm, to by bylo přece něco. Na takový zážitek se nezapomíná? A jsme u toho! Na dárkové balení deodorantů si po pár dnech nevzpomene nikdo, ale když mu dáte možnost zažít něco neobvyklého - to je jiné kafe!

střelba


Dejte to Nej!
"Víme, jak těžké a náročné je v běžném pracovním shonu vymyslet a zorganizovat neotřelou akci, která obdarovaného zahřeje u srdce," říká Nataša Dekanová, autorka projektu Dej To Nej. "Právě proto jsme se rozhodli vytvořit pro všechny, kdo přemýšlejí o originálním dárku, speciální nabídkovou službu. Chvíli to trvalo, ale dnes nabízíme všem, kdo chtějí darovat opravdovou radost, jedinečnou sadu zážitků, na které budou ještě dlouho vzpomínat."
Vznikl tak internetový obchod, který nenabízí dary v běžném slova smyslu, ale opravdové a nefalšované zážitky. Na internetových stránkách www.dejtonej.cz, máte možnost sáhnout po neotřelých, milých, adrenalinových, ale i luxusních zážitcích, jaké nemíváme obvykle šanci zažít vícekrát než jednou za život.

zábal květinový


Adrenalin, nebo romantiku? Vyberte si!
Touží Váš blízký po adrenalinu? Paragliding nebo potápěčský kurz ho jistě nadchnou. Automobilovým fanouškům udělá radost jízda na závodním okruhu, Vaši lásku překvapí postel plná růžových lístků nebo romantický víkend ve dvou, strávený na zámku... Chcete své vyvolenému teprve říci, co k němu cítíte? Váš vzkaz, umístěný na billboardu jistě nepřehlédne. Milovníci luxusu se zase s potěšením proletí soukromým letadlem do Paříže a zpět, armádní nadšenci si zkusí, jaké to je, řídit vlastnoručně tank. Zatímco věcné dary zapadají prachem a upadnou v zapomnění, s takovýmhle zážitkem darujete i vzpomínky na celý život. A to je přeci to hlavní. Darovat něco totiž není jen povinnost - darovat, to je radost, kterou sdílíme spolu s obdarovaným. Užijte si ji!


Komerční sdělení


vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz