Vánoční stezka korunami stromů

zpět

Láká vás romantický výlet o Vánocích nebo pěkná procházka na Nový rok? Stezka korunami stromů Lipno, která je součástí Skiareálu Lipno, bude mít otevřeno i během vánočních svátků.

Na co se můžete těšit:
Na 1. svátek vánoční
tu pro vás připravili akci s názvem "Vánoční nadílka na Stezce korunami stromů", kdy tu potkáte od 12 do 14 hodin anděly, kteří budou nadělovat návštěvníkům malé dárky. Svá novoroční předsevzetí můžete stvrdit během tradičního výstupu 1. ledna 2017.

Na Nový rok se pak můžete těšit na tradiční Novoroční výstup na Stezku korunami stromů. Protáhněte po silvestrovském veselí těla! Děti budou po trase bavit kejklíři, žongléři nebo akrobaté na chůdách. Pro všechny návštěvníky bude přichystán nealkoholický novoroční punč. Každý účastník novoročního výstupu obdrží účastnický list a zároveň skvělý pocit, že udělal něco málo pro svoji kondici. Nezůstávejte doma, raději přijeďte na Lipno.

Zimní otevírací doba:
Stezka korunami stromů je otevřena v zimní sezóně každý den (kromě 24.12.) od 10 do 16 hodin. Od centrálního parkoviště v Lipně nad Vltavou se ke vstupu na stezku můžete dostat stezkabusem, který je pro držitele Lipno Card zdarma. Lyžaři se sem dostanou lanovkou a mohou si vypůjčit v depotu na vrcholu Kramolína boty a uschovat lyže.

Kde:
Lipno nad Vltavou 307
382 78 Lipno nad Vltavou
GPS souřadnice:
48°39'11.448"N, 14°13'51.301"E
48.653245N, 14.233971E

Vstupné:
Cena: 190 Kč
Snížená cena: 120 Kč
Rodinné vstupné: 440 Kč

Více informací (a zdroj foto):
www.kudyznudy.cz
www.stezkakorunamistromu.cz

alt. text

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz