Vlasové trendy pro rok 2007

zpět

Trendy. Milujeme je. Nosíme je. Mluvíme o nich. Myslíme na ně. Toužíme po nich. Objevte s námi vlasové trendy pro rok 2007.

Stejně jako v oblasti módy se i u úpravy vlasů mění trendy obrovskou rychlostí. Zatímco však oblečení můžete měnit libovolně, o vlasech to samé bohužel říci nelze. Změna účesu chce skutečnou dávku rozmýšlení a také prozíravosti do budoucna. S největší pravděpodobností vám totiž nově vytvořený hair-style zůstane delší dobu, a to minimálně než vlasy dorostou. V případě chyby či špatného rozhodnutí jsou zde řešení skutečně složité - umělé prodloužení, paruka nebo čepice.

Je pravdou, že i v oblasti kadeřnictví jsou vymýšleny stále nové kreace a tipy, jak být ještě více moderní, ale naučme se předcházet dobu. Každý rok je charakteristický něčím společným, čeho se i módní návrháři vesměs drží. Pojďme tedy odhalit, co bude tím skutečným žhavým hitem v oblasti kadeřnického umění právě pro rok 2007.

Buďme nadčasové, moderní, ale nikoli nudné a nevýrazné.

Pro rok 2007 budou dominantní 4 proudy: Nordic Serenity, Pop Couture, Rustic Deluxe a Sensual Intrigue. Představme si tedy každý zvlášť a poznejme, který přiroste k vašemu srdci.

Nordic Serenity
Objevujme krásu v jednoduchosti a sílu v čistotě, otevřme duchovní prostor, kde se nové technologie střetávají s hlubokým tichem a klidem, vnímejme ještě hlouběji sami sebe a hledejme mír a bezpečí v našem okolí.

Nordic Serenity znamená v angličtině Skandinávský klid a jasnost. Nechme se tedy unášet severskými zářivými motivy, podlehněme jednoduchým trendům a změňme se v anděla. Jemně zvlněné blonďaté vlasy, lesk a jednoduchost, doplňky v odstínech stříbrné, zlaté, krémové nebo jasně bílé ? to je Nordic Serenety.

Pop Couture
Je mladistvý, zábavný, troufalý a barevně rozdováděný. Přináší kaleidoskop barev, které se navzájem kříží i doplňují. Představuje zajímavé tvary a vrací nás do 60. letech v moderním podání roku 2007.

Šedesátá léta. To jsou skutečně veselé barvy, nápadité kombinace a optimismus vyzařující i z módy a účesu. Tedy zkuste klasiku 60. let a pohrajte si s fantazií. Zkuste přetvořit éru našich rodičů do trendů nového tisíciletí a experimentujme. Dovoleno je téměř vše.

Rustic Deluxe
Vraťme se k našim nejprvotnějším základům, počátkům civilizace. Poznávejme přirozenost a sílu přírody. Barvy přirozené, hnědé a béžové. Vlasy bohaté, husté, dlouhé, ale upravené. Tmavší odstíny budou skvěle doplňovat make-up v přírodních barvách a bronzově opálenou pokožku.

Sensual Intrique
Značka luxusu a glamour, kde se východ střetává se západem. Dokonalé tvary, kvalitní jemné materiály jako je satén, lesk ve vlasech. Buďte zářivá, dekadentní, hypnotizujte šarmem. Inspirujte se ve Francii a vytvořte si ve vlasech svůdné vlny, ale stále zůstávejte smyslná a tajemná.

Každý z těchto směrů je něčím výjimečný. Každá žena se v některém najde. Nechte se vést a podtrhněte svůj temperament dokonalou image. Potom totiž budete neodolatelná.


Zdroj: www.moda.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz