Volný čas

Výběr dle tématu

FilmTipy na výletDivadlo
VýstavyKoncertyOsobnosti


Tipů na volný čas: 883
další stránka
Stránka: 1 2 3 4 ... 148
23. března 2019 |Výstavy

Tulipány v Průhonicích

V záhonech Dendrologické zahrady je soustředěno 116 odrůd ze současného světového sortimentu, v nádobách je vysazeno 16 časně kvetoucích odrůd a 60 botanických druhů, které jsou od konce zimy umístěné v chladírně, aby kvetly pokud možno ve stejnou dobu s těmi pozdními.

13. března 2019 |Tipy na výlet

Cyklohráček - rodinný vlak z Prahy na Okoř a do Slaného

Každý víkend jezdí z Prahy na Okoř a do Slaného rodinný výletní vlak přestavěný na velké pojízdné hřiště. Cestou na výlet se v něm zabaví děti i rodiče. Pro nejmenší je ve vlaku dětský koutek s hrami, knížkami, stavebnicemi i vláčkodráhou, ti větší můžou cestou uspořádat třeba turnaj v Člověče, nezlob se, dámě, kartách.

1. března 2019 |Výstavy

Čokoládový festival 2019

Čokoládový festival je událostí pro všechny milovníky čokolády a cukrovinek, kteří mají chuť se nejen skvěle pobavit, ale také si pochutnat a případně se něco málo přiučit vaření s čokoládou. Součástí akce jsou degustace, workshopy, kreativní vaření s čokoládou, stánkový prodej, historie čokolády.

22. února 2019 |Výstavy

Laboratoř ticha v Národním zemědělském muzeu

Čím pomaleji jdeme přírodou, tím větší tajemství nám odkrývá. Takové je motto Laboratoře ticha, nové expozice Národního zemědělského muzea. Jde o multidimenzionální projekt, který představuje živý les vsazený do futuristické laboratoře.

11. února 2019 |Tipy na výlet

Česko-Slovenský ples v Obecním domě

Prestižním vrcholem domácí plesové sezóny bude v roce 2019 již 6. ročník Česko-Slovenského plesu, který se uskuteční 16. února v 18:00. Nejvýznamnější ples obou zemí se uskuteční již tradičně symbolicky v historické budově pražského Obecního domu.

2. února 2019 |Výstavy

Kamélie a zimní květinové výstavy

O kaméliích se mluví jako o poslech jara. Květiny, kterou jsou doma v horách a lesích od severní Indie a Himálaje až po Čínu a Japonsko a které už před staletími vzaly útokem dámské dekolty i luxusní kosmetiku, můžete obdivovat i u nás – stačí se vypravit na některou z výstav.

Tipů na volný čas: 883
další stránka
Stránka: 1 2 3 4 ... 148

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz