Volný čas

Výběr dle tématu

FilmTipy na výletDivadlo
VýstavyKoncertyOsobnosti


Tipů na volný čas: 879
další stránka
Stránka: 1 2 3 4 ... 147
11. února 2019 |Tipy na výlet

Česko-Slovenský ples v Obecním domě

Prestižním vrcholem domácí plesové sezóny bude v roce 2019 již 6. ročník Česko-Slovenského plesu, který se uskuteční 16. února v 18:00. Nejvýznamnější ples obou zemí se uskuteční již tradičně symbolicky v historické budově pražského Obecního domu.

2. února 2019 |Výstavy

Kamélie a zimní květinové výstavy

O kaméliích se mluví jako o poslech jara. Květiny, kterou jsou doma v horách a lesích od severní Indie a Himálaje až po Čínu a Japonsko a které už před staletími vzaly útokem dámské dekolty i luxusní kosmetiku, můžete obdivovat i u nás – stačí se vypravit na některou z výstav.

21. ledna 2019 |Tipy na výlet

Ples jako Brno 2019

Nenechte si ujít jednu z nejprestižnějších plesových událostí v Brně - tradiční Ples jako Brno 2019. Ples se decentně inspiroval vyhlášeným plesem ve Vídni. Vychutnejte si kouzlo večera a dopřejte si skutečně exkluzivní zážitek.

10. ledna 2019 |Tipy na výlet

Nejsevernější zimní táboření v ČR pod Vlčí Horou

Máte rádi výzvy a zdolávání turistických cílů, rádi si děláte výlety v zimní krajině a poznáváte nová místa, jste dobrodružný typ a nevadí vám zima? Pak je tato akce určena právě pro vás.

1. ledna 2019 |Tipy na výlet

Pražský novoroční ohňostroj 2019

Příchod roku 2019 ozáří rakety oficiálních ohňostrojů jen v některých z největších měst České republiky. Patrně nejnákladnější a tradičně největší ohňostroj vypukne v Praze. Hlavní město oslaví příchod Nového roku ohňostrojem 1. ledna 2019 v 18 hodin, který bude vypálen z Letné.

21. prosince 2018 |Tipy na výlet

Oslavte Silvestr netradičně - v oblacích

Nemáte ještě plány na poslední den roku a chcete své nejbližší překvapit? Přinášíme inspiraci na nezapomenutelný Silvestr v rozhlednách či věžích. Užijte si noc plnou zábavy s jedinečným výhledem.

Tipů na volný čas: 879
další stránka
Stránka: 1 2 3 4 ... 147

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz