Volný čas

Výběr dle tématu

FilmTipy na výletDivadlo
VýstavyKoncertyOsobnosti


Tipů na volný čas: 879
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 143 144 145 146 ... 147
18. května 2006 |Film

Šifra mistra Leonarda

Filmová podoba knihy, která si získala zájem čtenářů na celém světě. V hlavních rolích Tom Hanks, Jean Reno, Audrey Tautouová a Ian McKellen. Vražda v Louveru a návod v Da Vinciho malbách vede k odhalení náboženského tajemství, které je střeženo už 200 let, a které by mohlo zatřást s křesťanstvím od základů.

15. května 2006 |Osobnosti

Kidmanová stále miluje Cruise

Jsou lidé, kteří za sebou umí pálit mosty. Bývalé partnery uzamknou do šuplíků minulosti a klidně žijí další život. Jiní se s rozchodem nikdy nesmíří. Hollywoodská herečka Nicole Kidmanová přiznává, že ke svému bývalému manželovi Tomu Cruisovi pořád něco cítí i pět let po rozvodu.

9. května 2006 |Divadlo

Alois Nebel - scénický komiks v divadle

Scénický komiks. Na motivy trojdílného úspěšného komiksového cyklu o železničáři Aloisu Nebelovi vznikla v autorské dílně Činoherního Studia původní divadelní hra. Dvojrozměrný černobílý komiksový osud rodu Nebelů, který spojil své bytí s osudem kolejové dopravy na území bývalého prvorepublikového Československa, se promění v trojrozměrný barevný divadelní obraz zdejšího společenského života.

7. května 2006 |Film

Tristan a Isolda

Slavná evropská legenda na filmovém plátně. Milostná pletka mezi velice urozeným rytířem Tristanem (James Franco) a vdanou budoucí anglickou královnou Isoldou (Sophia Mylesová) spěje ke zkoubě mladých milenců.

4. května 2006 |Koncerty

Patnáctý ročník festivalu Mezi ploty začne 13. května v Dobřanech

Plzeň/Praha 3. května (ČTK) - Letošní už 15. ročník festivalu Mezi ploty, který se koná ve třech psychiatrických léčebnách v republice, začne 13. května v Dobřanech u Plzně. V rozsáhlém lesoparku se mohou návštěvníci těšit na několika přírodních scénách na tři desítky hudebních a divadelních vystoupení a na výtvarné dílny, řekl ČTK programový ředitel festivalu Martin Radouš z pořádající společnosti NedomYsleno.

1. května 2006 |Film

Libertine

Příběh Johna Wilmota - Earla z Rochesteru, basníka ze 17. století, jenž byl známý pro svůj kladný vztah k alkoholu a zhýralý život, který vedl. A to jen proto, aby jeho díla měly po smrti ohlas.

Tipů na volný čas: 879
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 143 144 145 146 ... 147

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz