Volný čas

Výběr dle tématu

FilmTipy na výletDivadlo
VýstavyKoncertyOsobnosti


Tipů na volný čas: 883
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 143 144 145 146 ... 148
5. června 2006 |Divadlo

Balada pro banditu

Je vždy neobyčejně těžké ocitnout se někde poblíž legendy. A Balada pro banditu je jedna z největších legend Provázku. Dojemný příběh o velké lásce a ještě větší zradě, o mužích,v kterých se zabydlel vztek a o ženách, který ten hrozný vztek umí z těch mužů vylíbat a vykousat a vyhladit, příběh o divokosti a vášni proslul zejména díky geniální Štědroňově hudbě

29. května 2006 |Výstavy

Best of Jan Saudek

Velkolepá retrospektivní výstava fotografií Tato rozsahem ojedinělá výstava představuje na 150 stěžejních fotografií světově proslulého umělce. Současně zde bude slavnostně uvedena na trh nová monografie SAUDEK nakladatelství Slovart, která shrnuje 50 let Saudkovy fotografické tvorby.

29. května 2006 |Tipy na výlet

Oslava Dne dětí v zoo!

Ve čtvrtek 1. června 2006 mohou děti oslavit svůj svátek také v zoologické zahradě v Ostravě. Pro malé oslavence bude připravena procházka pohádkovým lesem. U jednotlivých zastavení si děti budou moci vyzkoušet a naučit se, jak žijí zvířátka, např. porovnat ostrost svého zraku se sovím, vyzkoušet jemnost sovího peří, chytit si rybičku, seznámit se s jediným druhem želvy žijícím na území ČR a další aktivity.

18. května 2006 |Film

Divočina (The Wild)

Zvířata z newyorské zoo se poté, co je jedno z nich omylem odvezeno do divočiny, vydávají na nebezpečnou záchrannou výpravu. Teprve ve chvíli, kdy opustí brány zoo, pozná pestrá parta zvířat, jakou džunglí se může stát i obyčejné město.

18. května 2006 |Film

Šifra mistra Leonarda

Filmová podoba knihy, která si získala zájem čtenářů na celém světě. V hlavních rolích Tom Hanks, Jean Reno, Audrey Tautouová a Ian McKellen. Vražda v Louveru a návod v Da Vinciho malbách vede k odhalení náboženského tajemství, které je střeženo už 200 let, a které by mohlo zatřást s křesťanstvím od základů.

15. května 2006 |Osobnosti

Kidmanová stále miluje Cruise

Jsou lidé, kteří za sebou umí pálit mosty. Bývalé partnery uzamknou do šuplíků minulosti a klidně žijí další život. Jiní se s rozchodem nikdy nesmíří. Hollywoodská herečka Nicole Kidmanová přiznává, že ke svému bývalému manželovi Tomu Cruisovi pořád něco cítí i pět let po rozvodu.

Tipů na volný čas: 883
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 143 144 145 146 ... 148

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz