Volný čas

Výběr dle tématu

FilmTipy na výletDivadlo
VýstavyKoncertyOsobnosti


Tipů na volný čas: 873
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 142 143 144 145 ... 146
26. dubna 2006 |Koncerty

Majáles 2006

Majáles OU je nejvýznamnější a nejdůležitější zábavnou studentskou událostí roku, která má již dlouholetou tradici. Majáles začíná průvodem masek, kejklířů, žongléřů, hudebníků a všech příznivců, kteří se chtějí na chvíli odvázat a vrátit do dětských let.

26. dubna 2006 |Film

Účastníci zájezdu

Komedie podle románu a scénáře nejpopulárnějšího současného českého spisovatele Michala Viewegha navazuje na úspěch Románu pro ženy, který se stal nejúspěšnějším filmem loňského roku. Na dovolenou autobusem k Jadranu vyráží náhodná skupinka cestujících.

17. dubna 2006 |Osobnosti

Bono Vox - a jeho "Peprné dogma"

Bono je známý nejen hudebními aktivitami, ale také jako obhájce lidských práv. Výraznou měrou se (spolu s Bobem Geldofem) účastnil organizování nedávného obřího koncertu Live 8, jehož název byl slovní hříčkou - spojením anglického slova "pomoc" s číslicí "osm".

17. dubna 2006 |Divadlo

Marmeláda

Naléhavý zelenorůžový příběh o velice těžkých časech marmeládového průmyslu. Kancelář lokálního výrobce marmeládových produktů skomírá pod tlakem globálního impéria. Velkoobchodní index cen konzumních marmelád klesá v průměru o pět haléřů na barel, základní norma pro maximální kazivost vykupovaných kdoulí v temperovaném skladu se snižuje na čtyři dny.

17. dubna 2006 |Koncerty

True JAZZROCK Night podruhé

S blížícím se jarem probíhají přípravy druhého ročníku festivalu True JAZZROCK Night. Místem pro ochutnávku hudebních lahůdek bude v pátek 21. dubna 2006 olomoucký U-klub.

17. dubna 2006 |Výstavy

Němí svědkové vlády Lucemburků

Výstava plastik v Lapidáriu na Pražském výstavišti, která potrvá až do letošního podzimu. Národní muzeum v Praze oslavuje sto let od otevření první expozice Lapidária na Výstavišti v Praze - Holešovicích. Výstava pořádaná k tomuto výročí je doprovodnou akcí mezinárodního projektu Karel IV., císař z Boží milosti: Kultura a umění za vlády posledních Lucemburků 1347-1437.

Tipů na volný čas: 873
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 142 143 144 145 ... 146

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz