Volný čas

Výběr dle tématu

FilmTipy na výletDivadlo
VýstavyKoncertyOsobnosti


Tipů na volný čas: 881
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 143 144 145 146 ... 147
4. května 2006 |Koncerty

Patnáctý ročník festivalu Mezi ploty začne 13. května v Dobřanech

Plzeň/Praha 3. května (ČTK) - Letošní už 15. ročník festivalu Mezi ploty, který se koná ve třech psychiatrických léčebnách v republice, začne 13. května v Dobřanech u Plzně. V rozsáhlém lesoparku se mohou návštěvníci těšit na několika přírodních scénách na tři desítky hudebních a divadelních vystoupení a na výtvarné dílny, řekl ČTK programový ředitel festivalu Martin Radouš z pořádající společnosti NedomYsleno.

1. května 2006 |Film

Libertine

Příběh Johna Wilmota - Earla z Rochesteru, basníka ze 17. století, jenž byl známý pro svůj kladný vztah k alkoholu a zhýralý život, který vedl. A to jen proto, aby jeho díla měly po smrti ohlas.

26. dubna 2006 |Koncerty

Majáles 2006

Majáles OU je nejvýznamnější a nejdůležitější zábavnou studentskou událostí roku, která má již dlouholetou tradici. Majáles začíná průvodem masek, kejklířů, žongléřů, hudebníků a všech příznivců, kteří se chtějí na chvíli odvázat a vrátit do dětských let.

26. dubna 2006 |Film

Účastníci zájezdu

Komedie podle románu a scénáře nejpopulárnějšího současného českého spisovatele Michala Viewegha navazuje na úspěch Románu pro ženy, který se stal nejúspěšnějším filmem loňského roku. Na dovolenou autobusem k Jadranu vyráží náhodná skupinka cestujících.

17. dubna 2006 |Osobnosti

Bono Vox - a jeho "Peprné dogma"

Bono je známý nejen hudebními aktivitami, ale také jako obhájce lidských práv. Výraznou měrou se (spolu s Bobem Geldofem) účastnil organizování nedávného obřího koncertu Live 8, jehož název byl slovní hříčkou - spojením anglického slova "pomoc" s číslicí "osm".

17. dubna 2006 |Divadlo

Marmeláda

Naléhavý zelenorůžový příběh o velice těžkých časech marmeládového průmyslu. Kancelář lokálního výrobce marmeládových produktů skomírá pod tlakem globálního impéria. Velkoobchodní index cen konzumních marmelád klesá v průměru o pět haléřů na barel, základní norma pro maximální kazivost vykupovaných kdoulí v temperovaném skladu se snižuje na čtyři dny.

Tipů na volný čas: 881
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 143 144 145 146 ... 147

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz