Volný čas

Výběr dle tématu

FilmTipy na výletDivadlo
VýstavyKoncertyOsobnosti


Tipů na volný čas: 883
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 144 145 146 147 ... 148
17. dubna 2006 |Osobnosti

Bono Vox - a jeho "Peprné dogma"

Bono je známý nejen hudebními aktivitami, ale také jako obhájce lidských práv. Výraznou měrou se (spolu s Bobem Geldofem) účastnil organizování nedávného obřího koncertu Live 8, jehož název byl slovní hříčkou - spojením anglického slova "pomoc" s číslicí "osm".

17. dubna 2006 |Divadlo

Marmeláda

Naléhavý zelenorůžový příběh o velice těžkých časech marmeládového průmyslu. Kancelář lokálního výrobce marmeládových produktů skomírá pod tlakem globálního impéria. Velkoobchodní index cen konzumních marmelád klesá v průměru o pět haléřů na barel, základní norma pro maximální kazivost vykupovaných kdoulí v temperovaném skladu se snižuje na čtyři dny.

17. dubna 2006 |Koncerty

True JAZZROCK Night podruhé

S blížícím se jarem probíhají přípravy druhého ročníku festivalu True JAZZROCK Night. Místem pro ochutnávku hudebních lahůdek bude v pátek 21. dubna 2006 olomoucký U-klub.

17. dubna 2006 |Výstavy

Němí svědkové vlády Lucemburků

Výstava plastik v Lapidáriu na Pražském výstavišti, která potrvá až do letošního podzimu. Národní muzeum v Praze oslavuje sto let od otevření první expozice Lapidária na Výstavišti v Praze - Holešovicích. Výstava pořádaná k tomuto výročí je doprovodnou akcí mezinárodního projektu Karel IV., císař z Boží milosti: Kultura a umění za vlády posledních Lucemburků 1347-1437.

17. dubna 2006 |Výstavy

Tapa a netkané látky z Tichomořských ostrovů

Tradiční textilní techniky obyvatel Oceánie.
Obyvatelé tichomořských ostrovů neznali tkané látky. Místo nich používali tzv. tapu z lýka některých druhů stromů nebo netkané pletivo z vláken, jaké jim poskytoval např. kokosovník, banánovník či lenovník.

14. dubna 2006 |Film

Doba ledová 2 - Obleva

Mamut Manny, lenochod Sid a šavlozubý tygr Diego se po čtyř letech vracejí na scénu. Ve dvojce zažívají více akce, více srandy a potkají více postav. Je ale dvojka lepší než její předchůdce?


Tipů na volný čas: 883
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 144 145 146 147 ... 148

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz